zachmurzenie duże
czwartek
Ponad 2,5 mln zł na budowę kanalizacji w gminie Włodowice
08 listopada 2021 r. | 11:28
3

Gminy Powiat Zawierciańskiego otrzymają kolejne środki z budżetu państwa. Tym razem pieniądze zostaną przeznaczone na budowę kanalizacji i wodociągów. Na razie są to wirtualne środki, ale jak zapowiedziało Ministerstwo Finansów, jeszcze w tym roku mają trafić na konta samorządów.

Podział środków nastąpił automatycznie na postawie algorytmów (opartych na obiektywnych danych wskazanych w ustawie, w tym dotyczących zamożności) oraz danych GUS na 31 października br. Środki gminy mogą przeznaczyć na inwestycje w latach 2021-2024.

Ile pieniędzy ma otrzymać gmina Włodowice? 2 587 194 zł, które zostaną przeznaczone na budowę kanalizacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Ponad 2,5 mln zł na budowę kanalizacji w gminie Włodowice”

 1. Max pisze:

  Pieniądze zostaną w gminie podzielone równo. Dla Włodowic wszystko a dla reszty g…o.

  6
  1
  • Mieszczuch pisze:

   Będą przeznaczone na wydatki związane z nadaniem miejskiego charakteru Włodowicom min. będzie to ogromny flakon perfum, który będzie miał za zadanie niwelować woń gnojówki. Zakupiony też będzie drugo człon nazwy do świecącego na rynku neonu tj. MIASTO WŁODOWICE.

  • Jacek pisze:

   Pan Wójt potrafi liczyć, wie ile musi mieć co miesiąc dla siebie. Dlatego co roku ma coraz więcej. I śmieje się z wyborców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *