zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Pomylili się tylko o 223 tys. zł. Kolejny przetarg zostanie unieważniony!
27 czerwca 2018 r. | 10:54
7

Nie wiem, dlaczego Wójt Adam Szmukier na to pozwala. Kolejny przetarg zostanie unieważniony z uwagi na niedoszacowanie inwestycji. Chodzi o budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w gminie Włodowice. Urząd chciał na ten cel przeznaczyć 240 tys. zł, a jedyna oferta w tym przetargu była o 223 tys. zł wyższa!

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Pomylili się tylko o 223 tys. zł. Kolejny przetarg zostanie unieważniony!”

 1. mieszkanka Rudnik pisze:

  “Pomylili się?”. Kto? Panie Gąsiorski daj pan sobie spokój. Musi pan wiedzieć że w tej gminie mieszkają też ludzie inteligentni i rozsądni. Przedstawił pan tą sytuacje pokrętnie i niesprawiedliwie. Został pan kiedykolwiek posądzony o głupotę przy zakupach? Czy fakt że dysponuje pan ograniczonym budżetem robi z pana winnego?Dlaczego wiec próbuje pan zawsze dyskredytować wszystkich za wszystko? Ktoś panu za to płaci?

  9
  7
 2. Szczepan Chrząszcz pisze:

  Faktycznie, idiotyczny artykuł. Wszędzie tam gdzie obowiązuje Ustawa o zamówieniach publicznych występują przypadki unieważnienia przetargu z uwagi na za wysoką cenę oferty. Co to za sensacja?
  Piszemy byle pisać, czy obrzucamy g……em bo zawsze coś się przyklei?

  5
  3
  • Blaza pisze:

   Tak tylko To już czwarty chyba albo któryś unieważniony przetarg. Czy ktoś w urzędzie badał ile co kosztuje i na co nas stać? czy są to puszczane w eter pobożne życzenia aby brzmiały, szczególnie w roku wyborczym.

   3
   1
 3. Piut pisze:

  Tacy pracownicy jaki wójt. KOMPROMITACJA!

  6
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *