zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Pomóż Policji. Zaginiony Łukasz Domagała
16 września 2019 r. | 11:11
0

Policjanci z Zawiercia poszukują 34-letniego Łukasza Domagały. Zaginiony mężczyzna 13 września br. w godzinach rannych wyjechał do Dąbrowy Górniczej do pracy, do której nie dotarł. Poruszał się granatowym renault megan na zawierciańskich tablicach rejestracyjnych. Nie nawiązał do tej pory kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z policją tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Poszukiwany Łukasz Domagała miał rozpocząć pracę w Strzemieszycach w Dąbrowie Górniczej wczoraj o godzinie 06:00. Nie pojawił się jednak na miejscu. Do tej pory nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Poruszał się granatowym renault megane na zawierciańskich tablicach rejestracyjnych.

Zaginiony mężczyzna ma 185 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i ciemne, krótkie włosy. Ubrany był w dżinsowe spodnie, szarą dresową bluzę i sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. /KPP w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *