pochmurnie
15°
13°
wtorek
Podstarzały przewodniczący
10 sierpnia 2018 r. | 09:02
10

73-letni Alojzy Leśniak to emerytowany przewodniczący rady gminy Włodowice. Leśniak posiada 3036 zł oszczędności oraz 120m2 dom o wartości 150 000 zł. Leśniak otrzymuje całkiem niezłą emeryturę. W ubiegłym roku z tego tytułu otrzymał 30 122,60 zł. Do tego jako przewodniczący rady, Leśniak zarobił 13 200 zł.

Co ciekawe, jego żona - również emerytka, z tytułu emerytury otrzymała 14 200,60 zł.

73 lata to idealny czas na odpoczynek. Chyba nie zmarnujecie zdrowia radnego Leśniaka na kolejną pięcioletnią kadencję radnego?

Poniżej jego oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Podstarzały przewodniczący”

 1. Łukasz Popielecki pisze:

  Szanowny Panie, Doceniam Pański portal za dostarczanie informacji, które w innych okolicznościach byłyby przemilczane. Można się nie zgadzać z działalnością Pana przewodniczącego, ale wytykanie wieku i naigrywanie się z tego jest dalekie od merytorycznego dziennikarstwa. Bliższe to raczej Pudelkowi czy Plotek.pl.

  19
  14
 2. Ktoś z Góry pisze:

  Zgadzam się z przedmówcą – to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, totalnie niesmaczne. Tak jak myślałem, Pańskie posty są niczym innym jak tylko paliwem zapalnym dla pospolitej gawiedzi, aby zrobić jakiekolwiek zamieszanie, aby mieli o czym gadać. Z ciekawością czytałem (jako osoba kompletnie bezstronna, która już tutaj od jakiegoś czasu nie mieszka ale interesuje się stronami w których się urodził) Pańskie posty, niektóre były kosmicznie straszne, niektóre całkiem dobre. Ale po tym Pańskim “popisie” odlajkuję grupę Gmina Włodowice na Facebooku bo zrobiła się już z tego totalna strata czasu.

  20
  12
 3. Piut pisze:

  On pełni swoją funkcję dożywotnio. Wstyd panie Alojzy wstyd

  11
  8
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Wstyd to kraść! Jeśli ktoś poświęca swój czas i energię na pracę dla swojej okolicy, to zasługuje na wsparcie a nie na negacje! Podejrzewam że “piut” nawet 20 min nie poświęcił/a by na taka aktywność. Mama nie uczyła?:nie pracujesz- nie komentujesz!!!

   3
   9
 4. Wyborca pisze:

  taka osoba nie powinna już dawno pełnić funkcji komercyjnej w radzie

  8
  6
 5. Szczepan Chrząszcz pisze:

  Kolejny artykuł to dno – dna. Trzeba coś napisać, to piszemy hurtowo:
  W Żarkach http://zarki.pl/wiadomosci/stanislawa-nowak-potrzebuje-odpoczynku/ 70-letnia Przewodnicząca Rady podobno „potrzebuje odpoczynku”.
  We Włodowicach 73-letni podobno podstarzały Przewodniczący…….
  Ten sam redaktorzyna, podobne brednie.
  Fajnie to ujął jakiś komentujący „SZCZYT chamstwa reprezentuje wydawca tego brukowca”.

  14
  10
 6. mieszkaniec pisze:

  Taki przewodniczący Wójtowi odpowiada przeczyta sesje ręce w górę zagłosują. Sesja 1 godzina w porywach może 2 w tym przerwa i po pieniądze do kasy. Protokoły z sesji to nawet nie śmieszne ale żałosne. Przed sesja jutrzejszą opublikowano protokół z czerwca ciągle był ten z marca. Kto w gminie za to odpowiada . Na komisja nikt o nic nie pyta radni wiedza jak maja głosować – wskazówki od Wójta dyskusji nie ma.
  Grunt to przewodniczący niemota. KIEDY WY LUDZIE OPRZYTOMNIEJECIE I SKOŃCZYCIE Z TYM DZIADOSTWEM
  W GMINE

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *