bezchmurnie
12°
wtorek
Po co Wójt promuje gminę na zdewastowanych budynkach?
15 czerwca 2018 r. | 11:00
19

Przyjeżdżając do gminy Włodowice, nie da się nie zauważyć dużych banerów reklamowych, które według Wójta Adama Szmukiera mają promować nazywaną przez niektórych "turkusową gminę Włodowice". Jeden baner wisi na zdemolowanym budynku na rynku, drugi też za szkoła na budynku, który straszy, a zachęcić może tylko bezdomnych do urządzenia w nim popijawy.

Jaki cel ma Szmukier promując gminę na dwóch niszczejących budynkach?

Może znacie odpowiedź?

PAWEŁ GĄSIORSKI
19 odpowiedzi na “Po co Wójt promuje gminę na zdewastowanych budynkach?”

 1. Mirosława pisze:

  a co to za budynki można wiedziec .

 2. zitos pisze:

  ja pier**lę co to za kwas

 3. zdzisław pisze:

  te budynki to napewno 500 plus, czyli można si wprowadzac.

  7
  1
 4. KATARZYNA pisze:

  Panie Wójcie proponuje wyłączyc na czas pracy w urzedzie internet i zabracc przed wejściem do pracy telefony komórkowe i oddac po pracy

  9
  1
 5. Zocha pisze:

  No jak on ino tak umie a pracownicy nijak też nie wiedza i nie jeżdżą nigdzie i nic nie widzieli

  7
  1
 6. Bolek pisze:

  ale wiocha ja pier,,,, wstyd i hańba

  6
  1
 7. zDOWIANKA pisze:

  TO u nas w Zdowie jest ładniej niż u was we włodowicach mimo że mota gospodarza na miejscu ale gdzie kot jest to myszy charcóją

  6
  2
 8. Marta pisze:

  Przecież ten baner na “domie nauczyciela” wysi prawie rok i jest pozostałością po dożynkach i był częścią dekoracji. Jak wydali na to pieniądze to dobrze, że wisi a nie leży w jakimiś magazynie albk na śmietniku.

  7
  3
 9. Lusi pisze:

  No Marta to Superdemokracja była podczas tych waszych dozynek

  5
  1
 10. Lusi pisze:

  Dekoracja przepradzam

  3
  2
 11. megg pisze:

  Dokładnie tak! byle odwalić 8 godzin i byle do wypłaty…po co się męczyć…za to Panie urzędniczki znają wszystkie plotki i codzienna wymiana newsów obowiązkowa…a i na prywate czas się znajdzie, zakupy, sprawy w banku, na poczcie trzeba załatwić w godzinach pracy…

 12. zDOWIANKA pisze:

  tu megg masz racje zakupy ploty w godzinach pracy to normalka zobaczymy panie redaktorze jakie zarobki maja te nasze tzw urzdniczki jakie w€jt dał nagrody to jest ciekawe

 13. marnow pisze:

  Lepiej by wójt zrobił gdyby odremontował budynek za szkołą i dał do zamieszkania ludziom bo gmina mieszkań nie ma. Szkoda słów

 14. Radny pisze:

  Bo czemu Urzędnik miałby drugi raz się szykować na zakupy czy inne sprawy

 15. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Szanowny Panie Wójcie ale za ten baner na budynku we Włodowicach na RYNKU podkreślam to jakby Marszałek Piłsudski Panu jako WŁODARZOWI przyłożył w cztery litery to Pan Wójt szybko uszanowałby powagę MARSZAŁKA/NACZELNIKA PAŃSTWA POLSKIEGO !!! Niech Pan uszanuje Naczelnika Państwa Polskiego godnie.Pan pobierał i uczył się w szkole średniej tj. Technikum Zawodowego/Samochodowego w Zawierciu i Pana Wójta wykładowcą historii była Pani Profesor Krystyna Obrączka a więc Pan Wójt musi znać losy Państwa Polskiego i zasługi Naczelnika Piłsudskiego ? Chyba że Pan Wójt nie uważał na zajęciach i wykładach ?

  5
  2
 16. Mieszkaniec pisze:

  Bo na zwykłych budynkach i ludziach o zdrowym rozsądku nikt nie pozwoli Wójtowi na propagandę. Ale cóż zbliżają się kolejne wybory więc panie szykować rączki do pocałunków których będzie bezliku. A i wyciągać grilla bo kiełbasa wyborcza będzie konieczna do grillowania !!!

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *