zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Po co on startuje na radnego?
17 października 2018 r. | 13:16
8

65-letni Czesław Maciążek to emerytowany radny gminy Włodowice. Posiada aż 50 000 zł oszczędności, nie ma za to domu, ani mieszkania. O działkach też nic nie wspomina.

Maciążek w ubiegłym roku otrzymał 30 264,44 zł z tytułu emerytury oraz 4400 zł jako radny. Mimo iż jako radny praktycznie nic w radzie nie robi, startuje na kolejną kadencję. Dieta zawsze się przyda.

Jego oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Po co on startuje na radnego?”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Startuje bo może i chce, to jest każdego wolną wola nikt go nie zmusza więc to chyba nie jest sprawą redakcji kto i po co startuje. Chyba że się mylę?? A skoro redaktor krytykuje każdego to może on w następnych wyborach wystartuje??

  24
  9
 2. marek pisze:

  Ktos go musi wybierac?To w czym problem? Sam startuje??

  12
  6
 3. JONY pisze:

  MAMY DEMOKRACJE CZY NIE KAŻDY MA PRAWO KANDYDOWAĆ JEŚLI MA POPARCIE A CZY ROBI TO BO TO JEST JEGO HOBBI CZY JEGO POWOŁANIE A MOŻE Z NUDY TO JEGO SPRAWA

  12
  5
 4. Mieszkanka o pisze:

  Startuje bezdomny ….

  10
  9
 5. Kaz pisze:

  Nigdy wcześniej tu nie byłem. Zobaczyłem dzisiaj tu dużo chamstwa, próżnych pismaków. Z reguły są to osoby tylko do krytyki, nie od roboty. Pana Czesława Maciążka znam od lat. I jest to człowiek uczciwy, który dla Gminy Włodowice zrobił w czynie społecznym więcej, niż ci wszyscy Radni razem wzięci. Nie opluwa się człowieka tak szlachetnego. A jeżeli chcesz to zrobić pismaku, to opluj go próżny smarkaczu publicznie. A najlepiej weź do Rady ludzi z GOPSu, którzy mają niskie dochody lub wcale. Bo sam chyba taki jesteś…PS.Upublicznij swoje dochody roczne i co do tej pory zrobiłeś. A jak tego nie zrobisz to jesteś zwyczajny TCHÓRZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *