zachmurzenie duże
sobota
Po co gminie taka rada?
20 września 2018 r. | 12:06
4

We wtorek odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której, zgodnie z planem, żaden z radnych nie zabrał głosu. Nikt nie złożył żadnego wniosku i interpelacji w imieniu Mieszkańców. W gminie wszystko jest perfekcyjne. Radni podnosili ręce, za co wzięli diety.

Możecie to zobaczyć sami na poniższym wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Trwa nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Włodowice

Gepostet von Gmina Włodowice am Dienstag, 18. September 2018

 
4 odpowiedzi na “Po co gminie taka rada?”

 1. Anonim pisze:

  Zgadzam się z tym co pisze w artykule, tylko problem w tym , że sami taka radę wybraliśmy.

  16
  3
 2. Życzliwa pisze:

  Problem to jest w tym, że każdy jest mądry jak pisze anonimowo i jak nic robić nie musi samemu. Każdy chciałby aby w gminie było wszystko zrobione nowe drogi, parkingi itp. tylko, że mało kto wie, że sama gmina cudów nie zdziała bo potrzebują zgody i dofinansowania m.in z powiatu. Mam wrażenie, że wszyscy by się cieszyli jakby radni się kłócili i były jakieś sensację do opowiadania a jak się zgadzają i dążą aby w każdej miejscowości było coś zrobione to jest źle bo każdy chciałby czegoś innego a nie da się na raz zrobić wszykiego i każdemu dogodzić. A nowa rada jeśli zgadzać się nie będzie to nie liczcie na to, że uda im się więcej zrobić w gminie bo tak myśląc to jesteście naiwni.

  26
  12
 3. Śledczy pisze:

  Widzę że Edyta się odezwała i zarazem pod tym nikie kryje się mieszkankaRudnik otóż Edyto gdyby twój mąż i wójt nie okradał gminy Włodowice to powiem tobie że z tych pieniędzy jego poborów można naprawdę coś fajnego zrobić a tak to on tylko łoi tą gminę i opróżnia skarbiec magistratu.
  Cała rada jest do wywalenia bo to są czyste Mongoły

  13
  8
 4. Mieszkaniec pisze:

  Włodowice pod rządami tej władzy wyglądają jak za czasów średniowiecza tylko odchodów brak na ulicy.
  Ciekawe czy mają w planie skanalizowanie gminy czy tylko chcą robić dobre wrażenie.

  10
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *