zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Piknik Jurajski w Hucisku
21 sierpnia 2018 r. | 11:51
5

W sobotę 25 sierpnia o godz. 15:00 w Orlim Gnieździe w Hucisku odbędzie się Piknik Jurajski. Co ciekawe, w tym samym miejscu dwie godziny wcześniej i tego samego dnia odbędą się Jurajskie Regionalia. Po co łączyć dwie imprezy w jedną?

Szczegóły znajdziecie na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Piknik Jurajski w Hucisku”

 1. wyborca pisze:

  Panie Redaktorze na pierwszej imprezie promuje się Pan Cezary Barczyk – Członek Zarządu w Powiecie nie zabraknie Pana Dąbrowy Wicemarszałka, będą też i inni.
  Na drugiej Pan Wójt organizowany jest poczęstunek dla KGW czyli wyborców. Dobrze Pan obserwuj i zapytaj ile kosztowało.

  17
  2
 2. sołtysik pisze:

  Podkreślić należy Cezary Barczyk – samozwańczy Starosta albo Wicestarosta zależy jak mu się umyśli!!!

  12
  2
 3. wyborca pisze:

  Sołtysik widzę że masze dobre rozeznanie tak faktycznie jest, jako Starostę promuje go Wójt naszej gminy w protokołach sesji też pisze Starosta Barczyk. W rewanżu Pan Starosta Barczyk wychwala jaki Szmukier wspaniały i że współpraca
  najlepsza w powiecie szkoda że w terenie nie ma odbicia. Z tego co słyszała na fotel posadził go Wicemarszałek Dąbrowa. Do Kroczyc przyszedł z Czeladzi przy powołaniu na członka powiedziano że pracował w szpitalu górniczym – nie lekarz, choć krążyły opowieści że był konserwatorem w szkole /specjalista od śrubek / A TERAZ TO PANISKO.

  14
  3
 4. wyborca pisze:

  Jest kampania tylko nie za swoje.

  8
  1
 5. wyborca pisze:

  Zmarnowane pieniądze na pikniki, ludzie już nie chcą patrzeć na te gospochy i jak promuje się obecna władza za pieniądze wyborców i widownia nie dopisała.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *