bezchmurnie
12°
wtorek
Pijany 16-latek spowodował kolizję
29 stycznia 2021 r. | 14:47
2

O ogromnym szczęściu może mówić 16-latek, który spowodował kolizję. Nie posiadając uprawnień kierował osobowym oplem. Wjechał nim w przydrożny rów. Uszkodzenia pojazdu są poważne. Chłopiec nie odniósł żadnych obrażeń. Jak się jednak okazało był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Teraz o losie nieletniego zdecyduje sąd rodzinny.

Dzisiaj wczesnym rankiem policjanci otrzymali informację o znajdującym się w przydrożnym rowie w miejscowości Dobra samochodzie. Zgłoszenie to potwierdziło się. Jak się okazało oplem kierował… 16 latek, który wjechał nim do rowu. Uszkodzenia pojazdu były poważne. Nastolatek na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Z policyjnych ustaleń wynika, że nieletni bez wiedzy rodziców zabrał samochód. Teraz o jego losie zadecyduje sąd rodzinny. /KPP w Zawierciu/
2 odpowiedzi na “Pijany 16-latek spowodował kolizję”

 1. Włodowiczanin pisze:

  Co to ma wspólnego z Gminą Włodowice?

  4
  1
 2. Kiszczak pisze:

  Jajcogród to bojcorze to tyle ma wspólnego Włodowiczanie

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *