bezchmurnie
12°
wtorek
fot. wykop.pl
Pieniądze z alkoholówki idą na wynagrodzenia zamiast na alkoholików!
17 lipca 2018 r. | 12:25
27

W gminie Włodowice pracuje Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w skład której wchodzą: Barbara Okraska, Elżbieta Łoś, Roman Dziwiński, Zofia Pałęga- Mol, Andrzej Jureczko i Sylwia Surowiec. Budżet tej komisji w 2018 roku to 4500 zł. Zgadnijcie ile z tej kwoty przeznaczonych jest na wynagrodzenia?

Według informacji z Urzędu Gminy Włodowice, na wynagrodzenie GKRPA w roku 2018 zaplanowana jest kwota w wysokości 4500 zł. Za pracę Przewodniczącej oraz członkom Komisji przysługuje 50 zł za 1 posiedzenie, planuje się nie więcej niż 15 posiedzeń w roku 2018, zatem przy takim założeniu oraz 100 proc. obecności, w skali roku Przewodnicząca otrzyma 750 zł, a członkowie również po 750 zł.

Tak się zastanawiam. Skoro cały budżet tej komisji idzie na wynagrodzenia, to w jaki sposób ona pomaga alkoholikom?

PAWEŁ GĄSIORSKI
27 odpowiedzi na “Pieniądze z alkoholówki idą na wynagrodzenia zamiast na alkoholików!”

 1. Andrzej Jureczko pisze:

  Jakaś pomyłka. Od 8 lat nie uczestniczyłem w żadnych komisjach i nie pobieralem żadnych pieniędzy. Ciekawe jestem kto mnie tak nie lubi.

  9
  29
 2. max pisze:

  no przecież oni też sie muszą napić jakiegoś jabola 😉

  24
  4
  • Andrzej Jureczko pisze:

   To już wiem, że nikt mnie nie lubi.

   22
   3
   • Koleganoberłan pisze:

    KOLEGA nr 2 ten co wyjeba.. poprzedniego WÓJTA a był dla niego jak brat to on pana nie lubi

    18
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    Panie Andrzeju, po co cała ta skrucha? Jakby się pan naprawdę tym przejmował. Udaje pan takiego niewinnego, biednego “nikt mnie nie lubi” a tak naprawdę pewnie ma pan to gdzieś. Nie można było poświęcić ostatniego roku dla uczniów wychodzących z gimnazjum? Kasa ważniejsza jak widać…

    14
    2
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     Bardzo nieładnie że ktoś dokonał wpisu 18 lipca 2018 roku o godzinie 00.03 pod moim nickiem tj. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk. Ubolewam nad tym ale podkreślam z całą stanowczością że nie jest to mój wpis/komentarz i nie są w nim wyrażone akurat moje poglądy i nie wypowiadałem się nigdy i nie zajmowałem stanowiska wobec Pana Andrzeja Jureczko . Z mojej strony za pośrednictwem tego portalu chciałbym Pana Andrzeja Jureczko serdecznie przeprosić że ktoś pod moim nickiem podszył się pod moją osobę. Wiem i zdaję sobie sprawę że dla wielu osób jestem niewygodny i kontrowersyjny ale wyrażam to publicznie i jawnie pod nikogo się nie podszywam i nie działam anonimowo. NIE BYŁEM W ZOMO , NIE BYŁEM W ORMO , NIE BYŁEM W MILICJI ,NIE DONOSIŁEM NA NIKOGO ZA PIENIĄDZE , prowadzę własny biznes –działalność gospodarczą. Panie Andrzeju Jureczko jeszcze raz Pana najmocniej przepraszam za tą sytuację. Do osoby podszywającej się pod mój nick—–zapamiętaj sobie że masz IP a nie myl tego z amerykańską kompozytorką i piosenkarką LP——-szczerze to mam CIE.

     4
     7
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

      Bardzo przepraszam za tą pomyłkę, nie wiem, nie zauważyłem dlaczego automatycznie w nazwie wyskoczył mi ten nick, wszystko się pozacinało, nie da się tego odwrócić, podpisuję się zawsze jako “Rudniki” i teraz patrzę, że jak klikam w puste pole “nazwy” to wyskakuje mi większość nicków z tej strony, nie wiem czemu. Źle kliknąłem, gdyż oba te nicki są obok siebie. Proszę przyjąć może przeprosiny panie Dariuszu

      1
      8
    • Nauczyciel pisze:

     Dobrze,ze odszedł ten pan dyrektor moze ktos inny z nauczycieli pojedzie na projekt zagraniczny pozdrawiam serdecznie.

     17
     2
 3. Anonim pisze:

  Doceniam Administratora za prowadzenie strony i wyciąganie “brudów” z naszej gminy ale na niektóre tematy szkoda tracić czas na czytanie totalnych bredni , które nie miały miejsca i wśród wymienionych przez Pana osób w artykule tworzyć sobie z nich “wrogów publicznych “

  15
  13
  • Waga pisze:

   To jeśli w odpowiedzi z UG WŁODOWICE podali że w tej komisji członkami są takie osoby to jak można się zapierać że się nie jest członkiem ? Jeśli pan wcześniej nie wypowie polisy OC to pozostaje pan u ubezpieczyciela u którego pan wcześniej był i nie może pan migrować do konkurencji.

   21
   1
 4. mieszkanka Włodowic pisze:

  Dajcie spokój z tym praniem brudów i różnymi obelgami kto ile zarobił, na co wydał, co robił itd. Wnioskuję, że najgorsza gmina w województwie śląskim to Gmina Włodowice a nawet może w całej Polsce. Wstyd! Wiem, że niebawem wybory ale niszczyć kogoś i pisać niesprawdzone informacje to przesada. Wszyscy są źli…wójt, pracownicy gminy, sołtys, radni… a mieszkańcy co tacy święci??? Niech każdy patrzy na swoja dupę i swoje podwórko!

  7
  8
 5. obywatel rudnik pisze:

  to prawda że pieniedzy nie ma na trzeżwych alkocholikuw tylko som na tych co dalej choróiom na tom chorobe a ci co som już po leczeniu i nie pijom nie dostanom nic

  4
  5
  • Katarzyna pisze:

   A może w gminie wszyscy alkoholicy juz wyzdrowieli i nie ma komu dać to trzeba sobie.A jak sie jescze pare złotych znajdzie to rozdać na rynku we Włodowicach tam co dzien stoi wielu potrzebujących .

   11
   1
 6. Nieugiety pisze:

  Tak naprawdę nie byłoby takiej nagonki gdyby nie było sianej tej propagandy sukcesu.. Gazetka gminna wychwalające jedynego wodza i wszystkich jemu wiernych poddanych. Przecież wszyscy wiemy o co chodzi. Brak obiektywnej prawdy czy informacji doprowadziło do tego ze portal który powstał ma tylu kibiców czy oglądaczy. Uważam, ze trzeba przyznać, ze pojawienie się takiego źródła informacji było nam bardzo potrzebne. Jest to dla nas wstrząs ale tak moi kochani wyglądają wolne media czy chcemy czy nie. Do tej pory nie wolno było mówić nic złego o władzy, pracownika, radnych, sołtysich itd. Sesje nieupublicznianie, tematy tabu, nie dla gawiedzi. A tu taki wstrząs. Panie Pawle Gasiorski – dzięki w imieniu mieszkańców.

  15
  3
 7. Mietek pisze:

  Paweł czy Darek to wreszcie kto tym wszystkim rządzi bo już nie wiem z informacji co do mnie dotarły ale super jest że wreszcie wiem co wójt i reszta robią w gminie

  10
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Do tej pory nie wiedziałeś? Od kiedy tu mieszkasz?

   2
   9
   • mieszkanka Góry pisze:

    Nie , no do tej pory to ja myślałem
    ze Włodowice to druga Japonia, a Ty nie? To tylko właśnie. takie gadki wójta .

    • mieszkanka Rudnik pisze:

     “mieszkanka Góry”- myślałem??? To jaką Ty masz płeć? Włodowice cały czas są drugą Japonią bo,mają inną kulturę i zwyczaje niż reszta świata. Jajcogród zawsze był inny!

     3
     7
 8. mieszkaniec gminy pisze:

  O w tej komisji też rodzinnie się zarabia mama plus córka wspólny budżet

 9. Mieczyslaw T. pisze:

  Mietek to nie jest moj nick.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *