bezchmurnie
12°
wtorek
Czarnków PSP
OSP Zdów otrzyma nowy samochód za 750 tys. zł!
16 lipca 2018 r. | 13:03
9

Wspaniała wiadomość dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdowie. Urząd ogłosił przetarg na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśnieczego dla tej jednostki. Zgodnie z wytycznym w przetargu, OSP Zdów otrzyma swój samochód do 28 września 2018 roku.

Gmina zakupi ten samochód za 750 054 zł. Dostarczy go firma bocar sp. z o.o.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “OSP Zdów otrzyma nowy samochód za 750 tys. zł!”

 1. Piut pisze:

  a Rzędkowice?

  8
  4
  • Anonim pisze:

   Myślę, że w pierwszej kolejność powinny zostać wyposażone jednostki z KSRG dopiero później brać się za jednostki pojedyncze , które ze strażą mają wspólne tylko zawody gminne.

   13
   4
 2. ZGRYWUS pisze:

  Anonim rozwiń ten skrót KSRG bo pytałem MĄDRALI i nie wie co to za twór a i PAPA SMERF nabrał wody w usta i też mi nie udzielił odpowiedzi

  7
  2
  • Strażak pisze:

   KSRG – Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy – w skrócie system który jednoczy Państwową Straż Pożarną wraz z innymi jednostkami ratowniczymi (OSP, jednostki specjalistyczne a nawet szpitale). Celem tego jest głownie ujednolicenie i usprawnienie działań ratowniczych.
   W naszej gminie w KSRG jest OSP Włodowice oraz Zdów.

   10
   2
   • mieszkanka Rudnik pisze:

    Z wypowiedzi ” Strażaka” wnioskuję że Zdów należy do KSRG ! Więc o co chodzi? Znowu zawiść????

    6
    4
    • Waga pisze:

     Każdy może zapytać i się dowiedzieć a Pani z Rudnik to o co chodzi z tą zawiścią ? Każdy zazdrości nowego samochodu. Pani chyba jak kupiła nowy samochód to chyba też sąsiedzi zazdrościli Pani nowego samochodu ? Nie mówimy o Oplu ?

     • mieszkanka Rudnik pisze:

      Wyobraź sobie “Wago” że w życiu nie kupiłam nowego samochodu bo, mnie na to nie stać. Sąsiad jak kupi to znając mnie i jego , wypijemy dobrą wódkę i będziemy się razem cieszyć. Ja mam takich sąsiadów a Tobie współczuję.

      1
      5
   • do strażaka pisze:

    mam pytanko do Strażaka chciałbym być w straży i nosić mundur czy jest szansa

    6
    1
 3. Katarzyna pisze:

  Cały Zdów pójdzie głosować na obecnego wójta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *