zachmurzenie duże
18°
14°
środa
fot. OSP Włodowice
OSP Włodowice otrzyma grant finansowy na sprzęt przeciwpożarowy!
30 sierpnia 2019 r. | 09:27
2

Wspaniała wiadomość dla Ochotniczej Straży Pożarnej we Włodowicach. Zarząd Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”, po analizie ponad 2200 wniosków, rozstrzygnął program "ORLEN dla Strażaków". Spośród 249. jednostek wybranych do dofinansowania, znalazła się jednostką OSP Włodowice, która otrzyma grant finansowy na sprzęt przeciwpożarowy.

Gala połączona z wręczeniem symbolicznych czeków odbędzie się 19 września w Teatrze im. Adam Mickiewicza w Częstochowie
2 odpowiedzi na “OSP Włodowice otrzyma grant finansowy na sprzęt przeciwpożarowy!”

 1. Fredek pisze:

  Czek, a na ile? Na sikawkę? To jest jedyna w gminie straż której jest potrzebny nowoczesny wóz nie do wożenia sztandaru, tylko do poważnych. akcji bo są w systemie Ale za karę ze są niepokorni to dostają figę z makiem czyli sikawkę. Żeby zwiększyć swoje bezpieczeństwo i kupić kamerę to musieli prosic ludzi żeby się złożyli. Wstyd, nawet podstępnie wladza chciała ich wyrzucic z remizy. Takie rzeczy to chyba tylko tu. Wstyd

  11
  1
 2. Figiel pisze:

  Najwyższy czas zmienić wójta jak tak dokucza.
  Włodowice pokażcie wójtowi że po wyborach można zrobić referendum i przegonić wójta.
  Obudźcie się Włodowice.
  Włodowice to mądrzy i wykształceni ludzie

  8
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *