bezchmurnie
12°
wtorek
Orszak Trzech Króli
06 stycznia 2019 r. | 12:32
18

Czy wykształcony i inteligentny Wójt Gminy we Włodowicach mgr Adam Szmukier zaplanował uroczystości związane z obchodem Święta Trzech Króli?

 

DARIUSZ SZLĘK

 orszak.org, lk / Warszawa (KAI)

Pod hasłem „Odnowi oblicze ziemi”, nawiązującym do pamiętnych słów św. Jana Pawła II, w niedzielę 6 stycznia 2019 roku Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami 752 miejscowości w Polsce i 22 poza jej granicami. W czasie Orszaku odbędzie się publiczna zbiórka pieniędzy „Podaruj dzieciom wakacje”, z której dochód zostanie przekazany na dofinansowanie wakacyjnych wyjazdów dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

 
18 odpowiedzi na “Orszak Trzech Króli”

 1. Rudniki pisze:

  Jesteś pan ,panie Szlęk już nudny!!! Widać że nie masz pan co z niedzielą zrobić . Zajmij się Pan może zbieraniem widokówek albo paczek po zapałkach.

  27
  13
  • Ministrant pisze:

   Ja widzę że macie spory problem z panem Darkiem.Rozwalił wasz mir gminny i podaje bardzo ciekawe informacje że co niektórzy to już chyba obłędu dostają.Sam wysłałem do redakcji parę nurtujących mnie spraw związanych z moją miejscowością Rudniki

   7
   5
 2. Mieszkanka gminy pisze:

  Na początku nie było tego widać, natomiast po czasie da się zauważyć, ,że ta strona powstała po to, aby manipulować mieszkańcami Gminy Włodowice. Niemalże większość artykułów zamieszczonych na tej strony służy temu, aby wykreować jak najbardziej negatywne zdanie o Panu Szmukier i o całym Urzędzie Gminy Włodowice. Ciekawe, jak Pan Szlęk może wypowiadać się na temat naszej gminy nawet nie mieszkając w niej. Coraz to nowsze artykuły są już coraz bardziej nudne – autor bowiem tworzy z igły widły i przeważnie pisze o jednym i tym samym. Nie znając do końca prawdy stara się tak ułożyć fakty, aby potępić jak najbardziej człowieka lub daną działalność. Dziwię się, że jeszcze nikt go nie osądził, bo działa wbrew prawu i moralności. Jedna wielka MANIPULACJA

  28
  16
 3. Xxx pisze:

  Witam orszk Trzech Króli to NFZ,ZUS,US,a pan panie szlek(celowgo z małej litery)nudny juz jesteś i najlepiej załóż chomonto i odpierdol orszak przez wszystkie wsie w gminie

  24
  11
 4. Mieszkaniec pisze:

  Szlęk idz sie napić ja to lubiles robić. Wkocnu sie zbiera i trochę twarz poprawia!! Nie wybrali Cie do koryta to sie odgrywasz. Porażka

  23
  11
 5. Jarek Włodowice pisze:

  Cokolwiek by nie zostało zorganizowane to i tak pan Szlęk latał by z telefonem w koło jak mucha nad łajnem w celu znalezienia nowej sensacji którą mogła by oczernic nasze władze i Pana Wójta.Żenada……..

  26
  12
 6. sofia pisze:

  Brawo!!! Wreszcie mieszkańcy gminy przejrzeli na oczy! Zwróćcie uwagę,że portal założył ktoś inny tzw redaktor Gąsiorski a teraz prowadzi go ktoś ,kto nawet wysłowić się nie potrafi !!! Zadaniem dziennikarza jest RZETELNE i BEZSTRONNE przekazywanie informacji!!! W Polsce dziennikarzy zrzesza Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich! A ci samozwańczy redaktorzy to kim są???? Zbijają kasę za transfer danych w sieci przy tym siejąc nienawiść i manipulując ludżmi!!! Kim Pan jest panie Szlęk??? Ma pan jakiś dyplom ukończenia studiów dziennikarskich??? a może legitymację SDP?? Na naiwności i prostoduszności ludzkiej chcesz się pan dorobić,bo w lokalnej polityce w Zarkach nie wyszło? Spadam i więcej nie wchodzę na ten portal, bo to nabijanie IM kasy!!! Pozdro.

  20
  11
 7. KGW pisze:

  Nareszcie ktoś za was się zabrał szalone panie z koła gospodyń wiejskich i chyba z tego powodu jesteście złe bo czytając wasze wpisy to wiem kim jesteście rozpoznając wasz charakter pisania i wypowiedzi jakie udzielacie.Macie problem bo na spotkaniu kościelnym nie mogłybyście się napić jak to czynicie na różnych mitingach ze szmukierem że po pijanemu spódnice gubicie,hej

  12
  13
 8. MilośniczkaGWpl pisze:

  a my wujta kochamy bo na wycieczke obiecana nas zabraoł do wiednia i co zatkalo kakało
  jeszcze jadna jest wplanie słowny pan wujd jest i tyle

  10
  8
 9. Verty pisze:

  zarki.pl czy gminawlodowice.pl???? inwencja twórcza pana Szlęka jest porażająca! Dobrze ,że choć nazwiska wójta i burmistrza zmienił !!!! Zieje facet nienawiścią do wszystkich i atakuje kogo się da !!! Do tego straszy policją i innymi służbami! Czyżby był bezkarny?

  17
  9
 10. Jeryzk pisze:

  Brawo panie Szlęk, to skandal że nasz miłosierny Adam ma to gdzieś!

  12
  7
 11. bruno pisze:

  hahaha w kazdej gminie maja beke z tzw buhahah redaktora hahahah

  16
  9
 12. wyborca pisze:

  Ciemna i prostacka populacja ucieszy się z wycieczki.

  7
  3
  • Ministrant pisze:

   Jak tam było na wycieczce w Wiedniu tuż przed wyborami i to w dodatku trzydniowej szanowne dziewuchy z koła gospodyń z Rudnik ? Dobrze bawiłyście się za gminne pieniądze bo wszystko wam Adam wójt opłacił to i na wybory ciurkiem z chłopami i dzieciakami pobiegły.Nie wstyd wam tańczyć i pić za gminne pieniądze.Panie Szlenk niech się pan zajmie tym incydentem

   8
   6
 13. DO Pana pisze:

  Witam Pana ja za to nazwisko podawane tutaj publicznie na tej stronie zrobiła bym porządek RODO chyba obowiązuję a te ciemniaki niech płacą za swoją głupotę tak na marginesie .

  6
  4
 14. monika pisze:

  Mamy jeszcze jedną zaplanowaną do WATYKANU no i co nam zrobisz

  7
  6
 15. wyborca pisze:

  Ta wycieczka najbardziej wskazana będzie można pomodlić się o rozum.

  8
  3
 16. Ministrant pisze:

  Ale szanowne panie z KGW Rudniki jak pojedziecie do Watykanu na wycieczkę to nie będziecie mogły pić alkoholu a chyba że pierwsza dama Rudnik przemyci alkohol w termosie.Pamiętajcie drogie dziewczyny o abstynencji i nie daj Bóg jak w stanie upojenia pogubiłybyście spódniczki.

  9
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *