zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Oceń radnego: Zacłona najgorszy!
14 lipca 2019 r. | 11:06
3

453 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorszy Witold Zacłona.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zacłona najgorszy!”

 1. Olimpia LKS pisze:

  Tego pana radnego nietrawimy

  9
  2
 2. Jozin z bazin pisze:

  A rynek to będzie trzeba już robić remont remontu. Dzisiej papa się zerwała z altanki. Śpita w ty gminie czyśta wszyscy na wczasach. Takiego gamonia wybrać to już trzeba mieć nierówno pod sufitem.

  9
  1
 3. Zenia pisze:

  To że wójt ma nierówno pod sufitem to wszyscy wiedzą.Przykro jest tylko że wybraliście ponownie takich ofermowatych radnych jak Zacłona , Maciążek i inni z poprzedniej kadencji. To oni pogrążają tą gminę.Zacłona to jedynie przesłuchania jest zdolny robic bo nawet pisać nie umie a tylko krząka na sesjach i innych spotkaniach.Jest Zacłona typowym betonem jak zabetonowany rynek we Włodowicach

  8
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *