zachmurzenie duże
13°
niedziela
Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najlepszy
28 czerwca 2020 r. | 09:52
1

310 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Wójt Adam Szmukier, najgorszy Przemysław Szymocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy .
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najlepszy”

  1. wielbicielka wójta pisze:

    Że Szmukier najlepszy to oczywista oczywistość. Konarski prezydent miasta Zawiercia ( 50 tys. mieszkańców ) zarobił za rok 2019 126483,01zł. Natomiast Szmukier wójt gminy (5 tys. mieszkańców) 150633,08 zł i kto tu NAJLEPSZY ?

    8
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *