zachmurzenie duże
-5°
-7°
niedziela
Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy
12 stycznia 2020 r. | 11:43
4

293 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy”

 1. Rudniczanka pisze:

  ale mamy fotogenicznego Wójta

  1
  6
 2. Mietek pisze:

  Wolę pana Ibka

 3. Tereska pisze:

  Ja też

 4. autorwidmo pisze:

  Zacytuję wypowiedź Wójta z sesji z 30.12.2019r “Korzystając z tego że jestem na wizji, na całym świecie pewnie obserwują mnie internauci” dodam że pewnie i podziwiają internautki. Wójt ogłosił w Rudnikach w sylwestra że osobiście zaprosił Prezydenta Dudę z małżonką do Włodowic, Edytka pewnie zaprzyjaźni się z Agata i wójt rządy sprawował będzie nie jedną kadencje. CZEKA NAS UCIECHA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *