bezchmurnie
12°
wtorek
Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy!
16 grudnia 2018 r. | 16:40
8

979 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Mariusz Broniszewski, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.




8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy!”

 1. Urzędniczka pisze:

  Ok,dzisiaj w Urzędzie będzie nieciekawie bo wójt będzie sflustrowany wynikiem głosowania. Co gorsza wójt bardzo ciężko przechodzi andropauzę.

  7
  5
 2. Zyzio pisze:

  Wg punktów to wygrała chyba radna Stróżecka, a nie radny Broniszewski

  3
  1
 3. Rita pisze:

  Radny BOniszewski chyba, a nie Broniszewski…

 4. Urzędniczka pisze:

  A Struś Pędziwiatr biega po urzędzie jak wściekły pies

  6
  4
 5. Huby pisze:

  Wójcie co z tą wodą co tryska u nas z wodociągu i kto będzie płacił za tą wodę co płynie Bóg sam wie gdzie i kiedy pan zespawasz te rury

  7
  4
 6. Nn pisze:

  I faktycznie tylu osobom chce się co tydzień klikać te gwiazdki? W jakim celu? Chyba z nudów…?

  3
  2
  • BLAZA pisze:

   To zupełnie tak samo jak na przesłuchaniach przez byłych milicjantów , którzy wkoło powtarzali to samo pan się przyzna i powie że pan to zrobił i tak samo każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *