zachmurzenie duże
10°
sobota
Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy!
11 października 2020 r. | 12:43
1

642 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Mariusz Boniszewski, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy!”

  1. katolik pisze:

    Piszą że wójt najgorszy a on taki uczciwy skromny,, pobożny katolik pensjonatu nie ma jak chlebek kroi to krzyżyk znaczy. Nie wiem czy prawda ale mówią ze krzyże betonowe zamienia na drewniane . Jak ktoś wie bliżej na ten tema to piszcie. I pytanie czy za swoje pieniądze i kto te krzyże robi. Wymienia podobno od strony Rudnik Kopaniny, Skałka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *