bezchmurnie
12°
wtorek
Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy
13 września 2020 r. | 09:39
1

621 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Mariusz Boniszewski, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy”

  1. Kiszczak pisze:

    Postawić mu pomnik na skarpie w Rudnikach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *