pochmurnie
15°
13°
wtorek
Oceń radnego: Witolda Zacłona najgorszy!
08 grudnia 2018 r. | 19:48
3

643 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Marcin Muchowicz, najgorszy Witolda Zacłona.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Witolda Zacłona najgorszy!”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Pan Radny Witold Zacłona to jeden z tych radnych ,który chciał podwyżki pensji dla wójta Szmukiera ?
  Panie radny Zacłona ja tak od serca pana osobiście proszę aby napisał pan uzasadnienie czym ta podwyżka była spowodowana ?
  Pan jako Radny sprawuje pośrednio pieczę nad wydatkami pieniędzy z budżetu Gminy Włodowice ???
  A jak widzę to pan jako radny Zacłona jest szkodnikiem dla tej ubogiej i biednej Gminy Włodowice !!!
  Proszę o uzasadnienie do pytania powyżej.

  22
  9
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Drodzy mieszkańcy Gminy Włodowice ,rezydenci,dzierżawcy,osoby mające jakiś cel w udziale funkcjonowania Gminy Włodowice,przyszli właściciele nieruchomości ,które zamierzacie nabyć na terenie Gminy Włodowice na co pozwala wam Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej i żaden wójt pod postacią *dziwnego wójta* Adama Szmukiera nie jest zdolny Wam takiego przywileju zabronić i odmówić i możecie w swoich sprawach głośno zaprotestować !!! 10 grudnia 2018 roku jest czas na złożenie sprzeciwu w sprawie podwyżki cen za odbiór śmieci ,którą to podwyżkę wymyślił sobie sam wójt Adam Szmukier !!! Mam nadzieję że może Radni Gminy Włodowice,których ostatnio wybraliście nie poprą Szmukiera ale patrząc przez pryzmat programu wyborczego jestem zaskoczony postawą Radnego z Góry Włodowskiej Przemysława Szymochy,który to przeszedł na stronę Adama Szmukiera i oszukał tym samym ludzi ,którzy to oddali na niego głos———jest to przykład przekupnego Radnego albo może został zastraszony przez wójta Adama Szmukiera ???

  14
  7
 3. Jarrus pisze:

  Jak to podwyżki? coś niezbyt rzetelne informacje podajesz panie Darku 🙂
  przecież wyraźnie pisało że pensja pozostaje bez zmian, taka jaka była. Sam chciałbym tyle zarabiać hehe

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *