słabe opady deszczu
23°
22°
piątek
Oceń radnego: Wiesława Janikowska najgorsza!
15 lipca 2018 r. | 13:44
11

639 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Michał Bański, najgorsza Wiesława Janikowska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wiesława Janikowska najgorsza!”

 1. Kasikowski pisze:

  Nasza sołtys nic nie robi to ma.

  16
  3
 2. Kgw pisze:

  Abo się jest radnym albo się jest sołtysem. Wszystkie sroki trzymać i udawać ważniaka. Pazerność i tyle.. Ciekawe ile z tego da się wyciągnąć.

  16
  2
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Jestem pod wrażeniem tego jak to w tej Gminie Włodowice jest poukładane toż to już patologia jest normalnie.
  Ta Pani Radna Janikowska to sprawuje te funkcje publiczne dla diet tylko ???
  Bo przecież jak patrzę na zaniedbane Włodowice to aż mi serce ściska czyli uważam że te funkcje sprawowane mają podłoże o charakterze tylko materialnym -pieniądze +koneksje.
  Brak empatii ze strony Pani Radnej+Pani Sołtys Janikowskiej.

  16
  2
 4. Kolega pisze:

  ZUK też tam widnieje to nazwisko spółka w spółce doją kasę

  12
  2
 5. Sasiadka pisze:

  Nasza Pani Sołtys Wiesława Janikowska to bardzo dobra gospodyni i nikt jej nie dorówna. Zawsze wszystkie wiadomości ma z pierwszej ręki, jak te o rynku co to już na pewno będzie robiony. A „Fakty” to nawet na rezulekcji w kościele rozdawała, żeby nas niekumaty narod oświecić w święta wielkanocne -jedynie słusznymi wiadomościami gminnymi. Rządzi jak może we Włodowicach. A ze nic nie może to trudno, Za to wierna jak pies jest komu trzeba i to Naszej Pani Soltys przyznać tez trzeba.

  13
  4
 6. Piut pisze:

  co ta sołtyska robi oprócz podnoszenia rąk?????

  13
  2
 7. STUDNIA BEZ DNA pisze:

  to Janikowscy to opanowali cały nasz urzad razem z wodociagami .

  15
  1
 8. ZGRYWUS pisze:

  Ale woda w gminie Włodowice jest najdroższa w okolicy to budżet gminy zasilany jest z odbiorów wody i wtedy magistrat może szastać pieniędzmi na lewo i prawo

 9. Gospodarz pisze:

  no właśnie czy zwróciliście uwagę że w ZUK = WODOCIĄGI stanowiska są dziedziczone z ojca na syna. Robił ojciec teraz syn, naboru żadnego nie było. Chyba że się mylę i jest ktoś w naszej gminie kto widział ogłoszenia .Nikt nie widzi w tym nic złego w gazetce gminnej wójt Szmukier chwali się nowym pracownikiem. Szkoda że nie dodał jak ten pan dostał prace. Czy nie jest to nepotyzm? A może kupczenie stanowiskami? A może kupowanie sobie głosów wyborczych? Jak by to nie nazwać nie jest to wporządku. A przecież wynagrodzenie tego pana SYNA PANI JANIKOWSKIEJ RADNEJ, PRZEWODNICZĄCEJ RADY, SOŁTYSA to pieniądze publiczne nie prywatne. Zatem sprawa jest przynajmniej nieprzyzwoita jeśli nie cuchnąca.

  11
  • Waga pisze:

   To należy sprawdzić ogłoszenia naboru czy też konkursu i sprawę da się rozwiązać. Dużo nieścisłości jest w tej gminie Włodowice że tak wszystko otulone tajemnicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *