bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Oceń radnego: Szmukier ponownie najgorszy!
23 grudnia 2018 r. | 17:17
9

1131 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Emilia Stróżecka, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Szmukier ponownie najgorszy!”

 1. wodnik pisze:

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wójcie wszystkiego najlepszego, dużo radości, spełnienia marzeń, dokończenia wszystkich rozpoczętych inwestycji i żeby ranking samorządowców był korzystniejszy niż ten dzisiejszy.

  11
  21
 2. BLAZA pisze:

  A ja życzę wójtowi na nadchodzący rok nieukończenia budowy pensjonatu w Wiśle za kradzione **** i życzę kontroli CBA tak jak wybuchu SUPERNOWEJ w gwiazdozbiorze OSZUSTA Z MRZYGŁODU.

  16
  7
 3. wodnik pisze:

  Panie Blaza. Masz pan dzieci i też im pomagasz. I mają swoje mieszkania, swoje domy. I nikt panu nie zagląda do kieszeni. I też nie zaglądaj innym. A Inni mogą mieć większe możliwości. I nie zazdrość im. To nie jest najważniejsze…Bóg się rodzi, moc truchleje…

  8
  13
 4. Mieszkaniec gminy ? pisze:

  Najlepsza Pani Stróżecka taka wykształcona a na ostatniej sesji dukała z kartki jak dziecko w przedszkolu wstyd

  5
  6
  • Mieszkaniec 2 pisze:

   Ojojoj, racja, racja, na początku chrząknięcie, żeby myśleli ze przeziębiona, a potem… szkoda gadać! Moja 7-letnia córka lepiej czyta ?

   5
   6
  • Robert pisze:

   Ale pani radna Stróżecka mówiła na tematy które są niewygodne dla zakłamanego wójta Szmukiera i tym samym szyki zmąciła i nie ma już ciemnogrodu na komisjach i sesjach i przed kamerami szopki w wykonaniu Szmukiera i jego grupy się po prostu skończyły i zaczyna sie walka o dobro gminy i mieszkańców i i koniec szopek i przedstawień teatralnych wółjta Szmukiera.

   4
   2
   • Janek pisze:

    RADNA TO BYŁA FUNKCJONALNA PRZED PIERWSZĄ SESJĄ, BO WYSZŁA DOPIERO CO OD FRYZJERA I KREATORÓW MODY ‘ŻABKI.PL” Teraz zwykła Emilka!!!

    2
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *