zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Oceń radnego: Szmukier najgorszy!
29 września 2019 r. | 19:58
6

554 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Emilia Stróżecka, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Szmukier najgorszy!”

 1. Maryśką pisze:

  No cienki jest. Bo dzisiaj nawet ksiądz we Włodowicach się wkurzył nie na żarty.
  Jak to mówią Wojt i Pleban rządzą. A tu chyba się zra a nie rzadza.

  10
  3
  • Jozin z bazin pisze:

   Maryśką to przecież nie wiesz ze przed wyborami to latał do księdza i obiecywał ze parking razem z rynkiem zrobiony będzie na bank jak tylko wygra. Zrobił księdza w c…. koncertowo.

   14
   1
 2. BLAZA pisze:

  Pytam się was kto tego półgłupka Szmukiera wybrał na zarządzanie gminą

  6
  4
 3. Pokorne ciele pisze:

  Tyle co zrobił ten wojt to wy nie wiecie.
  Krzesła w świetlicach powymienial
  I inne pożyteczne rzeczy. Nie można mu tak ubliżać. Urbanizuje gminę od południa. Może kiedyś przestanie być wójtem to wtedy powinnismy postawić mu pomnik. Złośliwi są ci co mówią ze na rynku buduje się średniowieczny cpn. Tam postawić trzeba pomnik naszemu wójtowi Bogdanowi A. Szmukierowi nie mylić z Bogdanem Smoleniem.

  3
  3
  • Grzegorz pisze:

   Oglądałem wczoraj na Facebooku Funpage Gminy Włodowice przebieg spotkania radnych Włodowic i przemówienia wójta Szmukiera.Ten gość to niczym na Białorusi Łukaszenka.
   Facet jako wójt uważa się za wodza i ma gdzieś radę gminy Włodowice.
   Wysoka Rado Gminy Włodowice to wy jako Wysoka Rada musicie pokazać Szmukierowi gdzie jest jego miejsce w Urzędzie Gminy

   7
   3
   • Ania pisze:

    Wojt Chce żywcem podzielić ludzi, i ci niektórzy radni mu przyklaskujący w imię nie wiadomo czego Ślepcy i tyle. Ludzie to widza i ocenia ich kiedyś. Mądrzy Radni chcą połączyć wszystkie siły i chwała im za to. Wszyscy widza jak wyglądają obchody świat państwowych w naszej gminie. 100 lecie niepodległości w „stołecznym sołectwie” bylo przykładem po prostu niczego. Gdyby niektóre środowiska nie włączyły się do działania to świętowanie kończy się na złożeniu kwiatów w Parkoszowicach i Ok 11.30 trzeba niektórych odwozić wiadomo dlaczego. Jesteśmy jedyna gminą, gdzie święta są poprostu olewane więc trudno się dziwić ze Radni postępowi chcą aby nikogo nie zabrakło przy takim jubileuszu jak 800 lecie Włodowic bo tylko wtedy to będzie na odpowiednim poziomie. Ale nie to musi być wszystko jednego pomysłodawcy. I te medale. Już dziś można wymienić kto jedynie słuszny je dostanie. LUDZIE CZY WY TO WIDZICIE. Przecież tutaj nie mieszkają sami głupcy, a tak się nas traktuje!!!!!!!!

    8
    5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *