zachmurzenie duże
piątek
Oceń radnego: Szmukier najgorszy!
30 grudnia 2018 r. | 21:33
19

1367 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
19 odpowiedzi na “Oceń radnego: Szmukier najgorszy!”

 1. Łukasz Maciążek pisze:

  U was zawsze Szmukier i jego rada są najgorsi. Sami klepiecie oceny bo to wasz faszystowski portal.

  13
  20
  • Popieram pisze:

   Zgadzam się w stu procentach z Panem Łukaszem. Za tydzień ktoś z rady wójta będzie 1 żeby pokazać że oni wcale nie są stronni. Pewnie stoi za tym jedna osoba która przekupila ten portal… Wszystkie informacje są na nie korzyść wójta i jego rady a radni z drugiej strony są wybielani. Żałosne…

   18
   16
   • Nn pisze:

    Proponuję razem z panem Łukaszem założyc swój “faszystowski” (cokolwiek to wg niego znaczy)portal i wybielać pana wójta na czele z jego radą ?aż dziwne że nikt na to jeszcze nie wpadł ?

    15
    5
  • Nn pisze:

   Panie Łukaszu, czy pan wie, kto to jest faszysta? Proszę nie używać słów, których znaczenia pan nie rozumie.

   15
   3
  • POMOC Z INTERNETU pisze:

   mieszkaniec pisze:
   31 grudnia 2018 o 13:34

   W Rudnikach jest Pani sołtys, Pani radna, ksiądz który modli się za Szmukiera że chciał zostać wójtem a może by się pomodlić o tych niezaradnych w życiu. Bo jeżeli chodzi o wójta to radzi sobie doskonale, a Pani Edytka mogła by skoczyć na ambonę i poprosić strażaków o pomoc choćby w naprawie drzwi a radny leśniczy zorganizować trocha drewna na opał. Tylko z takiej pomoc nie ma głosów lepiej to olać.

   9
   2
 2. wodnik pisze:

  Dzień dobry. Pan Adam Szmukier jest najgorszy na tym portalu, gdyż elektorat obecnego wójta nie należy do tych , którzy codziennie mają do czynienia ze smartfonami , laptopami itp. Portal nie jest faszystowski a każdy głos oddany identyfikuje urządzenie IP(urządzenia) i nie pozwala oddać np dwóch czy więcej innych głosów z danego urządzenia. Gdyby głosowanie robione było w kościołach parafialnych, czy też przy KGW pewny jestem, że sytuacja była by odwrotna, czyli p.Szmukier by miał najwięcej głosów. I p.Maciążek nie ma się co irytować taką sytuacją, gdyż pokazane nerwy świadczą o zbyt małej wiedzy na ten temat i są obiektem drwin. Jeżeli panu zależy bardzo na tym, ażeby p.Adam miał więcej głosów, proszę zmobilizować starszy elektorat do regularnego głosowania i wynik może będzie inny. W nadchodzącym 2019 Nowym Roku życzę wszystkim użytkownikom tego portalu dużo zdrowia, owocnych wpisów i mniej irytacji.

  13
  6
 3. Robert pisze:

  Panie “faszysto” Łukaszu Maciążek czy jest pan spokrewniony z obecną radną z Rudnik Bogumiłą Maciążek a może jest pan spokrewniony z byłym radnym Włodowic Maciążkiem,który to też pochodzi z Rudnik bo pana wściekłość w dokonowanych wpisach musi z czegoś wynikać.Chyba że ma pan problemy emocjonalne jakie ma wójt Szmukier czyli ADHD lub FAZ.Pomogę panu się wyleczyć bo publicznie zrobił pan z siebie przysłowiowego debila.

  11
  5
  • Janek pisze:

   A fuj “Robercie” !!! Chyba ci “sylwester” nie wyszedł,bo tyle złośliwości od rana! Szczęśliwcy to jeszcze śpią a ty???No cóż i tak bywa!!! Mimo wszystko najlepszego w Nowym Roku i więcej pokory i mądrości życiowej!!!

   6
   8
   • abc pisze:

    “Najgorzej jak z dziada robi się pan a z dziadówki pani”. To tyle w sprawie tzw Roberta. HAPPY NEW YEAR!!!

    3
    8
    • Robert pisze:

     Dobrze piszesz abc o parze numer jeden w gminie Włodowice o tym jak milicjant został wójtem a jego żona zgłupiała na punkcie władzy i to w jej przypadku to władza jest gorsza od menopauzy a może ona przechodzi i doświadczyła kumulacji i zdopadło ja to i to

     8
     3
  • Łukasz Maciążek pisze:

   Mam się bać?

   5
   2
 4. Robert pisze:

  Jestem w Wiśle i nie mogę dostać wolnego miejsca w pensjonatach i hotelach to od rana przeglądam internet.Muszę zadzwonić do wójta Szmukiera może pozwoli mi się przekimać u niego w niewykończonym pensjonaciku w Wiśle i to chyba dobry pomysł.Po Sylwku mam wspaniałe poczucie i nie takie jak Szmukier przechodzi załamanie kolegialno-towarzyskie po ostatniej sesji budżetowej

  10
  2
  • abc pisze:

   Tak po śląsku ci odpowiem: ” Aleś ty ciul” .

   3
   5
  • Janek pisze:

   Aleś ty GŁUPI “Robert” ! Myślisz,że ktoś mający olej w głowie ci uwierzy!????????????????Udaj się do psychiatry<bo masz problemy z osobowością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   2
   5
  • Łukasz Maciążek pisze:

   Jakbyś miał mózg to było coś takiego jak oświadczenie majątkowe. Ktoś napisał głupotę i siejecie kłamstwa.

   2
   7
 5. Ania pisze:

  Do” Roberta” …” Nie ma takiego zaklęcia, które by z CHAMA zrobiło KSIĘCIA” !!! Pozdrawiam!Ty wiesz KTO!

  4
  4
 6. Lol pisze:

  Nieważne jakie masz wykształcenie, talent czy bogaty uważasz, że jesteś. To,w jaki sposób traktujesz ludzi mówi o tobie wszystko! !!?

  10
  1
 7. Nn pisze:

  Nie rozumiem w ogóle o co tu bić pianę? O jakieś głosy, plebiscyty? Cotygodniowe ? Szkoda że nie codzienne. ?To głosowanie jest tak śmieszne, że nie zawracam sobie nim głowy, bo uznaję je za niepoważne, ale najważniejsze wywołać gównoburzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *