zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Oceń radnego: Smoleń najgorsza!
19 sierpnia 2018 r. | 17:04
5

565 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Michał Bański, najgorsza Małgorzata Smoleń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Smoleń najgorsza!”

 1. wyborca pisze:

  Bezczelna do bólu, żadnych pohamowań z skąd się takie biorą ?

  11
  5
  • gospodyni pisze:

   Z miasta się biorą, podała i podstępna. Wkręcilaby się bez mydła nie powiem gdzie. Mówią że Mąż porzadny, a ona zato miastowa.

   9
   4
 2. mieszkanka gminy pisze:

  Podstępna to Pani radna tylko stanowisk upatruje w Gminie. Stanowisko jej się należy promuje wójta za pieniądze przekazywane na stowarzyszenie a to trzeba rozliczyć i nabiegać się za gospochami z innych kół by przekonać do głosowania. Jeszce jest dwóch kandydatów a może któryś z nich obieca można zmienić strategie jest trochę czasu – Jureczko byłby skłonny bardzo wychwala.

  7
  2
 3. wyborca wójta pisze:

  Czy o tej podłej i bezczelnej babie można coś pozytywnego napisać.

  2
  4
 4. ktosxyz pisze:

  Ta Pani nie jest fajna, wiec nikt nie glosuje. Lisica.

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *