pochmurnie
15°
13°
wtorek
Oceń radnego: Seweryn najgorszy!
23 września 2018 r. | 13:37
4

809 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Michał Bański, najgorszy Krzysztof Seweryn.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Seweryn najgorszy!”

 1. Franek pisze:

  A co to za łysy bandzior czy on też jest radnym czy ochraniarzem ? No z ryja to postać nie zbyt ciekawa

  17
  6
 2. monia 666 pisze:

  rzeczywiście kark niesamowity a nie wiadomo co z resztą u tego zakapiora ?

  14
  3
 3. Lustracja pisze:

  Sprawdzałam tego radnego Seweryna i okazuje się że to emerytowany następny Milicjant/Policjant i aż nie ma się co dziwić że mężczyzna w wieku produkcyjnym jest na emeryturze a jego rok urodzenia to 197o czyli ma 48 lat i już prosiaczek leży i odpoczywa bo się napracował w życiu pałą ? Emeyturę też ma niezłą bo co miesiąc listonosz temu leserowi przynosi około 4 tysięcy złotych i na takiego wypasionego ogiera my Polacy musimy pracować. Przecież on już nie ma szyi bo głowa łączy mu się z ramionami tak się leser dopasł.

  11
  4
 4. Anonim pisze:

  Łysy z brazzers

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *