zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Oceń radnego: Przewodniczący Rady Alojzy Leśniak najgorszy!
10 czerwca 2018 r. | 11:42
3

251 głosów oddaliście w pierwszym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Zbigniew Zając, najgorszy Alojzy Leśniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Przewodniczący Rady Alojzy Leśniak najgorszy!”

 1. Janusz Istojski pisze:

  Panie Przewodniczący najwyższa pora odejść bez godności. Poparcie już dawno pan u nas stracił.

  10
 2. OKIENNIK pisze:

  Za tą drogę do Morska i resztę dróg gminnych po Morsku co są a raczej ich nie ma bo się rozsypały to panie L;eśniak pod pręgież pan pójść powinien. Morsko to nie końcowa stacja jak Dworzec Wschodni PKP w Warszawie !

  12
 3. max pisze:

  bo to kutas z PZPR razem z Górnym

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *