zachmurzenie duże
czwartek
Oceń radnego: Przewodniczący Leśniak najgorszy!
29 lipca 2018 r. | 17:04
16

511 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Michał Bański, najgorszy Alojzy Leśniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
16 odpowiedzi na “Oceń radnego: Przewodniczący Leśniak najgorszy!”

 1. Piut pisze:

  ten gość radnym już nie będzie

 2. Obserwator pisze:

  Ten ranking coraz bardziej nie przypomina rzeczywistych wyników głosowań, może nie tyle ranking co zestawienie. Widziałem ze o 22 było około 20 głosów na jednego z radnych, a teraz nagle ze ponad 50?
  Może ktoś kogoś przekupuje i próbuje tylko zrobić antyreklamę.
  Nie bronię ani pana Leśniaka ani przede wszystkim wójta, tylko ranking staje się po prostu ustawiony…

  11
  1
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Cała ta “gazetka” to jedna wielka siema!

   3
   7
   • Prawdopodobnie Dariusz Szklęk" pisze:

    Pani Wójtowo ściemą to wydawanie “gazetki gminnej” przez Wójta Szmukiera !!! Gmina Włodowice to nie Korea Północna i mieszkańcy nie chcą gazetek Szmukiera i odsyłamy na emerryturę Wójta Szmukiera za tą propagandę za publiczne pieniądze.

    4
    2
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Cała ta “gazetka” to jedna wielka ściema!

   4
   6
 3. max pisze:

  nie no bez jaj… propaganda jak za pzpr, anka papaj miała 1,29 a mimo to leśniak najgorszy?? panie redaktorze, gołym okiem widać żeś jest komuh propagandowy, wszak osobiście Leśniaka nieznosze bo to ciul, ale niech ta “gazetka” pisze to co powinno być oczywiste czyli poprawne wyniki

  13
  5
 4. max pisze:

  skoro czytam źle to prosze mi to wytłumaczyć – o godz 21:50 Leśniak miał 1,83 a Papaj 1,29 – więc kto miał gorszy wynik? nie lubie tego dwulicowego faceta, ale taka różnica w % robi różnice, więc w przyszłości prosze sprawdzać jakie są dokładne wyniki

  10
  3
  • mieszkanka pisze:

   Max czytasz to co będzie za tydzień. Przeczytaj zasady jeszcze raz.

   6
   3
   • Mieszkaniec gminy pisze:

    Ale w zestawieniu i tak jest wyższa średnia głosów na szanowna panią papaj, niech sobie najeżdżają na każdego po kolei ale chociaż niech wyniki głosowania będą poprawne

 5. max pisze:

  A czy wy potraficie czytać ?? bo coś sie wydaje że raczej nie. Zacytuje mały fragment:
  “Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59).”
  Czyli : pan redaktor publikując ten artykuł w niedzielę o godz. 17:04 nie wiadomo z jakiego powodu, sam sobie przedwcześnie (o niecałe 6 godz. i 56 min.) zakończył głosowanie, bo pewnie tak mu wyniki pasowały. Zapytam: a gdzie są opublikowane wyniki każdego z osobna?? Ile % zostało oddanych głosów na każdego radnego? ile wynosi średnia? Dlaczego nie ma tabeli podsumowującej?
  A teraz zacytuje kolejny fragment:
  “Ten ranking coraz bardziej nie przypomina rzeczywistych wyników głosowań, może nie tyle ranking co zestawienie.”
  Czyli te wyniki, jak i to “dziwne” głosowanie jest nic nie warte, w ogóle nie przypomina rzeczywistych nastrojów społecznych.
  Podsumowując – gdyby ta wasza strona pod postacią gazety, służyłaby do tego samego co papier toaletowy.

  11
  3
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Święte słowa!!!!

   7
   4
   • zaniepokojonyspdsklepu pisze:

    do Szanownej Mieszkanki Rudnik czy we Włodowicach będzie ten rynek czy nie przed wyborami bo Pani taka bystra jest to może nam odpowie

    3
    3
   • Prawdopodobnie Dariusz Szklęk" pisze:

    Pani Wójtowo ja widzę że Pani nie rozumie tekstu pisanego a jest Pani Pierwszą Damą Gminy Włodowice i to trochę wstyd że Pani Wójtowa taka niewykształcona ???

    3
    3
    • mieszkanka Rudnik pisze:

     Ten znowu swoje!!! Skąd to przekonanie że jestem wójtową? Jeszcze raz proszę aby mnie tak nie nazywać.

     5
     2
   • Antek pisze:

    Pani wójtowa daj se pani spokoj bo jest pani nudna w tym co pisze pozdrawiam AS

    2
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *