zachmurzenie duże
-1°
-3°
poniedziałek
mat. wyborczy
Oceń radnego: Przemysław Szymocha najlepszy
26 lutego 2023 r. | 09:00
0

572 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Burmistrza. Najlepszy okazał się Przemysław Szymocha, najgorsza Katarzyna Makieła.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej we Włodowicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *