zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Oceń radnego: Najgorszy Seweryn!
10 lutego 2019 r. | 17:44
1

762 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorszy Krzysztof Seweryn.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Najgorszy Seweryn!”

  1. Robert pisze:

    Seweryn to kolejny policjant w tej radzie.Szmukier milicjant,Zacłona milicjant,Smoleń to żona milicjanta o MATKO to w tej naszej gminie Włodowice to jak w DUMIE w Rosji co drugi to z KGB.Boże chroń ta gminę przed takimi kretynami.

    9
    8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *