bezchmurnie
12°
wtorek
Oceń radnego: Maciążek najgorsza!
06 października 2019 r. | 13:19
4

438 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Emilia Stróżecka, najgorsza Bogumiła Maciążek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciążek najgorsza!”

  • Maciaszek pisze:

   Jak te Rudniki mają się nam rozwijać jak MUZEUM jest w radzie i nic baba nie doradza i tylko siedzi i słucha

   • Gienia pisze:

    Ta Pani nic Wam złego nie zrobiła. Została wybrana i koniec. Inna sprawa ze moznaby ja zmobilizować żeby nie była marionetka i zechciała pokazać na co ja na prawdę stać. Bo jest mądra wykształcona osoba. Wybraliśmy ją. Pani Bogumiło czy na prawdę nie ma Pani żadnych postulatów. Przecież to nie prawda. Prosimy być naszym głosem, głosem Rudnik w Radzie.

 1. marionetka pisze:

  Takie nieme wójtowi potrzebne wystarczy że spojrzą na innych i podniosą rękę.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *