zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Oceń radnego: Leśniak najgorszy!
08 lipca 2018 r. | 14:13
5

355 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Ibek, najgorszy Alojzy Leśniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Leśniak najgorszy!”

 1. Piut pisze:

  najgorszy

  7
  1
 2. Mieszkanka Morska pisze:

  Alek Leśniak jest zupełnie nieporadny. Żeby jak jest Przewodniczącym Rady przez tyle lat nie zadbał o drogę do nas , to chociaż za ten sprzedany sklep przez gminę mogby nam postarać się choć o jeden kurs autobusu. Nie walczy o nic kompletnie dla Morska

  12
  • Sasiad pisze:

   obiektywnie to Leśniak jest jedyny radny, najbardziej wykształcony w tej radzie i nie jest najgorszy!!!!

   4
   9
  • Sasiad pisze:

   obiektywnie to Leśniak jest jedyny radny, najbardziej wykształcony w tej radzie i nie jest najgorszy!!!!

   2
   10
   • ZGRYWUS pisze:

    Najlepszy to on jest do bawienia wnuków a radnym jest najgorszym i w dodatku przewodniczącym rady tylko na emeryturę i to już zasłużoną ,czas odpocząć panie Leśniak i nie blokować lokalnych inicjatyw,niech pan weźmie przykład z piłkarzy

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *