zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Oceń radnego: Ibek najgorszy!
09 września 2018 r. | 11:52
3

448 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Michał Bański, najgorszy Stanisław Ibek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ibek najgorszy!”

 1. Katarzyna m pisze:

  Czyli co ? STARA GWARDIA DO WYMIANY

  13
  2
 2. Aresztant pisze:

  To rąbany klawisz co on to robi że ta poła jeszcze w mundurze siedzi,oj przyjdzie na ciebie pora że ja cie wcześniej nie widziałem. Czeladź pozdrawia i teraz chociaż wiem gdzie ty się relaksujesz poło jedna i do tej firmy jeszcze syna posłałeś na świadczenie usług co ?

  9
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *