zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Oceń radnego: Ibek najgorszy!
03 marca 2019 r. | 12:33
2

896 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorszy Stanisław Ibek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ibek najgorszy!”

 1. Mieszkanka k pisze:

  Drodzy mieszkańcy zróbmy wszystko aby Pałac wrócił we władanie gminy bo patrzac jak z roku na rok popada w ruine to serce pęka.Nie umiemy wykorzystać tych ruin do promocji gminy a szkoda .Bo wielu by dało krocie zeby miec taką budowle z taka historią u siebie a my nie robimy nic w tym kierunku szkoda. Najlepiej niech się samo zawali i nakryjemy pięknym banerem Gmina piękna i gospodarna.

  5
  4
 2. Baba ze wsi pisze:

  Brawo Mieszkanka k; kiedyś usłyszałam od decydenta gminy :” wziąć spycha i po bólu”

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *