bezchmurnie
12°
wtorek
Oceń radnego: Emilia Stróżecka najgorsza!
15 września 2019 r. | 16:28
10

419 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorsza Emilia Stróżecka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Emilia Stróżecka najgorsza!”

 1. Viki pisze:

  Kurator Smoleńka zazdrości urody pani Stróżeckiej i musiała zwerbować troli w komendzie powiatowej policji aby głosowali przeciwko pani Emilii.

  19
  10
 2. nero pisze:

  A w czym ona może być dobra ? Skoro ludzie z Morska ocenili ją negatywnie, to daje do myślenia. Skoro oceniona została jako najgorsza to znaczy tylko, że mieszkańcy Morska dali jej minusa ostrzegawczego. Wcale nie jest świętą krową, którą należy czcić. Jak było głosowanie za obniżką wynagrodzenia dla wójta to była za – i za to można ją pochwalić. Ale gdy było głosowanie za podniesieniem diety dla radnych, to jakoś nie wyraziła sprzeciwu. Świnia jak dorwie się do koryta to honor odstawia na bok.

  14
  9
 3. Morsko pisze:

  Szanowny użytkowniku Nero jeśli chodzi o Panią Stróżecką i jej głosowanie w sprawie diet dla radnych Gminy Włodowice to proszę sobie sprawdzić protokół z głosowania https://www.bip.wlodowice.pl/artykuly/5972 – A NIE KŁAMAĆ I WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD !!!!!

  12
  6
 4. nero pisze:

  Co z tego, że nie głosowała? Ale do kasy gminy (czyt. koryta) to zasuwa jak wszyscy inni. Minął rok od kiedy została radną, co w tym czasie zdziałała? O co wystarała się dla Morska? I co najważniejsze – gdzie widać efekty jej pracy dla miejscowości z której pochodzi? Skoro okazało się, że jest oceniona jako najgorsza, to znaczy, że mieszkańcom Morska musiało coś się nie spodobać. Poza tym, ta strona służy tylko i wyłącznie do szkalowania i wytykania błędów wójtowi i jego sympatykom. A gdy pojawi się słowo krytyki pod adresem komitetu wyborczego D.Wnuk i jej kumplostwa, to od razu jest wielkie halo!!! Gdyby ta internetowa „gazetka” miała postać papieru, to służyłaby do tego samego co papier toaletowy, bo tyle jest warta.

  11
  6
  • Kiwac pisze:

   Nero ty piszesz o gazetce Szmukiera którą drukuje za pieniądze mieszkańców.
   Masz rację że ona nadaje się do WC

   8
   6
  • Toja pisze:

   Pani Emilia robi co może ale niestety jest w opozycji i to drugie kumplostwo z tobą ochlaptusie na czele co w końcu nie wiesz jak ta Strozecka głosowała będzie jej podstawiać nogi. Twoje kumplostwo to zrobilo tyle ze odcięli Morsko od świata i sprzedali co mogli a i kazali motłochowi zebrać se złom na samochodów żeby sobie bibe zrobić i medale rozdać. Ta wóda ci wzrok i rozum odebrała całkowicie.

   10
   7
 5. nero pisze:

  Nie jestem i nigdy nie byłem kumplostwem wójta. Mam tego Rudnickiego pajaca głęboko w “tyle”. A ta wasza opozycja jest wyjątkowo niezdarna i nieporadna. Wystarczy obejrzeć nagrania z sesji, żeby stwierdzić, że są to wszyscy niezdary życiowe. Jeśli szukasz ochlaptusów i meneli to popatrz ilu ich siedzi na rynku, albo pod delikatesami we Włodowicach, albo w Rudnikach pod sklepem. A największego i najbardziej wprawionego ochlaptusa, któremu wódka mózg wypaliła to znajdziesz gdy popatrzysz w lustro.

  5
  5
  • Mirek pisze:

   Ale co ty możesz o sesji wiedzieć jak ty to piąte przez dziesiąte z tego cóś widzisz. Nawet nie widzisz w koncu jak i za czym kto głosuje. Lepiej się nie wymądrzaj bo tylko śmich na sali robisz.

   6
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *