zachmurzenie duże
13°
niedziela
mat. wyborczy
Oceń radnego: Emilia Stróżecka najgorsza
21 lutego 2021 r. | 13:13
0

726 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Przemysław Szymocha, najgorsza Emilia Stróżecka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *