zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Oceń radnego: Bański najlepszy!
12 sierpnia 2018 r. | 16:03
22

429 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Michał Bański, najgorsza Małgorzata Smoleń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
22 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bański najlepszy!”

 1. Anonim pisze:

  To całe głosowanie można o kant d..y rozwalić.. proszę mi wymienić radnego , który coś robi w gminie prócz podnoszenia ręki do góry czasami nie wiedząc w jakim celu. Np Pan Bański chętnie posłucham za co został wybrany w tym tygodniu jako najlepszy.

  9
  16
 2. mieszkanka Rudnik pisze:

  Oooooo!!! W tym tygodniu idziemy w najlepszą lokatę? Co za zmiana?! Panie Gąsiorski zmiana frontu na optymizm???

  2
  18
 3. Anonim pisze:

  Nareszcie ktoś kto coś robi, stara się

  12
  9
 4. obywatel rudnik pisze:

  radni ogólnie pszychodzom na sesje tylko po to by podnies reke lub nie i miec z tego dodatkowom kase i to nie małom 500 złoty za sesje to mało

  19
  1
 5. Nowakowski pisze:

  A skąd jest ta najgorsza radna? Bo nie ma zdjęcia… Co to za jedna?

  15
  2
 6. mieszkaniec Huciska pisze:

  Na sesje nie chodzi bo i po co etacik dobry w Gopsie, asystent rodziny i pensyjka radnej to i po co chodzić na jedzenie jest

  15
  2
 7. Hucisko pisze:

  Hucisko tej Pani mówi
  dość!!!

  14
  2
  • Loniaimonia pisze:

   Wszystko pod siebie, reszta to.g….
   I nawet jakaś dzialeczka też może wpaść niechcący, bo droga w tym miejscu niepotrzebna. Królowa jest przeciez jedna a nie dwie.

   15
   2
 8. mieszkaniec Huciska pisze:

  Dużo by można pisać o tej królowej ale pod siebie to naprawdę ona potrafi …..a i nóż w plecy wbić nawet ukochanej władzy ze słodkim usmiechem. Bójta się ludzie bo ona może i na Wójta no albo Wójtową oczywiście starować co we wsi słyszano

  17
  1
 9. hucianin pisze:

  Zgadza się Pani Smoleń to przedciębiorcza osoba. Chciała być dyrektorem GOK ale nie wyszło. I dobrze bo dyrektor obecna działa jak należy. Wygryzła Mirosławę co zrobiła i drogi, chodniki, oświetlenie. I dla Smoleńki nic nie zostało do zrobienia. Bawi się w KGW i szlachetną paczkę po to aby zapewnić sobie elektorat. Zaraz po wyborach zapewniła sobie pracę w szkole no i oczywiście w GOPSie. My wiemy najlepiej jak ta osoba może być dwulicowa i fałszywa Panie Szmukier nawet nie wiesz jak bardzo. A swoją drogą czy pełnienie funkcji radnej i w tym samym czasie załatwienie sobie pracy na etacik to nie konflikt interesów. Może media powinny się dokładniej przyjrzeć radnym i ich wykorzystywaniem stanowiska.

  17
  1
 10. mrowka pisze:

  hucianin ty to chyba chłop nie z Huciska jesteś skoro nie widzisz ile w Hucisku zostało ostatnio zrobione. Nie mam nic do Smoleń, bo stara się jak może coś u nas na wsi zrobić. Wiadomo, wiele jeszcze jest do zrobienia, ale my nie mamy tak jak Rudniki wójta od siebie… pewnie byłoby więcej hajsu i więcej zrobione.

  2
  9
 11. maja pisze:

  Obecna radna róże stanowiska chciała w gminie obejmować nawet sekretarzem chciała tez zostać. Bezczelność jej nie zna granic w tym samy czasie pracowała w GOPS, w Rudnikach w Przedszkolu i wypełniała obowiązki radnej jak to możliwe Gąsiorski winien sprawdzi czy były potracenia. Wójt na to pozwolił bo ten nie myśli głową tylko g..i….ami.

  8
  3
 12. Mati pisze:

  Racja, oświetlenie dopiero w tym roku u nas założyli i wielkie dzięki naszej Radnej! Za Mirosławy była ulica Kasztanowa zrobiona a za Małgorzaty ulica Modrzewiowa i Jałowcowa u nas na wsi. Są zrobione zbiorniki wodne, wody już u nas w Hucisku nie powinno zabraknąć. Kto mądry wie swoje, a kto głupi niech se myśli co chce hehe

  2
  9
 13. wyborca pisze:

  A co do obecnej radnej to tylko korzystać jak się dla siebie, wigilia za ponad 3 tysiące przyjdzie może 20 osób większość jej rodzina trochę ciasta, barszcz czerwony z torebki i kilaka uszek, kapustę pewnie teściowa ugotuje a kto załatwia rachunku – pewnie wójt a pieniądze z wigilii, loterii na wycieczki i wybory ( czy ktoś to kontroluje może powinna skarbówka) działkę przy drodze ul. Kasztanowa zagarnęła dla siebie jak jedzie samochód to z dzieckiem w wózku trzeba uciekać w pole lub na skarpę. Antek Korpyś wychodził u Szlaczty wykupienie obydwóch świetlic jednej od Szymochów a druga od Smoleni a obecny Wójt działkę sprzedał przy drodze Smoleńce .
  Może teraz wybiorą innego od Smoleńki będzie trzymał z daleka jak od Wirus HIV.

  7
  2
 14. mrowka pisze:

  Ej ty wyborco śmieszny – wigilię robi Koło Gospodyń i wara ci od nas!

  3
  6
 15. wyborca pisze:

  Wigilia to nie za pieniądze Koła Gospodyń ani też nie za darmo to pieniądze podatnika, najlepiej nie róbcie u Spyry w Kroczycach z obsługą na 115 zł to luksus a Wikarkowa za 100 zł też przygotuje ale zysku by nie było a tak to można pojeść popić za państwowe jeszcze zostanie.

  6
  1
 16. mieszkanka Rudnik pisze:

  Przez takie niesprawiedliwe i krzywdzące komentarze odchodzi ochota do zrobienia czegokolwiek. Ani się na to nie składasz, ani w tym nie uczestniczysz, ani nie pomagasz zorganizować a siedzisz i kłapiesz bez sensu. Zapisz się do koła i zobaczysz wtedy skąd się biorą pieniądze na wszystkie akcje jakie się dzieją.

  2
  4
 17. Janek pisze:

  Była radna Mirosława i były radny powiatowy p. M. załatwili nam kawałek chodnika i chwała im za to. Tylko…. Pani M i Panie M. wstyd dla wsi robicie, bo chodnik zarośnięty chwastami i trawą tylko przed waszymi domami. Zróbcież coś z tym bo wstyd, wstyd….

  2
  1
 18. Mirów Polska pisze:

  Do wpisu wyborcy:
  Jeśli można proszę o małe wyjaśnienie, bo nie jestem z Huciska ale co nieco stamtąd kojarzę.
  Przywołanego przez wyborcę “Antka Korpysia” kojarzę i wiem, że był sołtysem Huciska (jak być przestał, czy wybory przegrał czy nie kandydował, tego nie wiem i to nieistotne w sumie). Wiem że za jego czasów był jakiś spór z gminą o drogę – nawierzchnię drogi itp.
  Ale pytanie mam co to znaczy, że “wychodził u Szlachty wykupienie dwóch świetlić” – czy to znaczy, że za jego sołtysowania gmina wykupiła jakieś prywatne działki z budynkami od kogoś dla wsi Hucisko? A potem je znowu sprzedała komuś prywatnemu, czy o co chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *