zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
mat. wyborczy
Oceń radnego: Aurelia Trzebuniak najgorsza
19 kwietnia 2020 r. | 12:22
1

265 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Mariusz Boniszewski, najgorsza Aurelia Trzebuniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Aurelia Trzebuniak najgorsza”

  1. Max pisze:

    W sumie nie pierwszy raz najgorsza, więc można się przyzwyczaić. Ale w Urzędzie Gminy są rozdawane zestawy maseczka i rekawice. Nie wszyscy o tym wiedzą, więc może o tym też warto poinformować na portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *