bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Oceń radnego: Anna Papaj najgorsza!
13 stycznia 2019 r. | 13:08
4

2048 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorsza Anna Papaj.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anna Papaj najgorsza!”

 1. ABC pisze:

  I to jest „radna” – nieważne czy coś robi czy nie, na węgiel ma i to się liczy!

  8
  4
 2. zyz pisze:

  Bo dieta jest najważniejsza

  8
  3
 3. wodnik pisze:

  Drodzy internauci. Jesteście nudni. Wszystkich krytykujecie. Nie dostrzegacie pozytywów u drugiego człowieka. Nienawiść już zawirowała sytuacje w polityce(przykład Gdańsk i prezydent Adamowicz). Same buraki, którym słoma wystaje z butów tu coś zawsze publikują. Pani Papaj jest radną na 5 lat i należy to uszanować. Lepszego kandydata nie było. I nie marudźcie. Proszę Was…

  2
  10
  • Mieszkaniec pisze:

   Krytyka należy się w kierunku tych, którzy NIC NIE ROBIĄ, czego nie można powiedzieć o s.p. Panu Pawłu Adamowiczu, proszę nie łączyć tych spraw!
   Włodowice są zacofaną gminą i nieważne jacy kandydaci by byli, jeśli nie da się im szansy, nic się nie zmieni, tak było w przypadku Parkoszowic o których mowa, Rudnik, innych miejscowości, a przede wszystkim całej gminy i jej włodarza.
   Ciekawe co powyżerało wszystkim mózgi???

   2
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *