bezchmurnie
12°
wtorek
Nowy dzielnicowy w gminie Włodowice
24 stycznia 2022 r. | 11:29
0

Do zawierciańskich dzielnicowych dołączył nowy policjant. Sierż. Krzysztof Siwek będzie teraz dbał o bezpieczeństwo mieszkańców rejonu numer 3 (osiedle: Piłsudskiego, Szymańskiego i Niedziałkowskiego). Dotychczasowy dzielnicowy tej części miasta będzie teraz współpracować z mieszkańcami gminy Włodowice.

Zawierciański rewir dzielnicowych tworzy 10 policjantów - 9 dzielnicowych oraz kierownik. Każdy z dzielnicowych dba o bezpieczeństwo w przydzielonym mu rejonie. Od poniedziałku do zespołu dołączył sierż. Krzysztof Siwek, który przez 4 lata pełnił służbę w Referacie Patrolowo – Interwencyjnym zawierciańskiej komendy. Teraz pełniący obowiązki dzielnicowego policjant będzie dbał o bezpieczeństwo mieszkańców powierzonego mu rejonu numer 3, w skład którego wchodzą osiedla przy ulicach Piłsudskiego, Szymańskiego i Niedziałkowskiego. Dotychczas z mieszkańcami tej części miasta współpracował mł. asp. Mariusz Janiec, któremu obecnie przydzielono teren gminy Włodowice. /KPP w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *