zachmurzenie duże
czwartek
MWM Brzesko
Nie będzie obniżki za śmieci. Wójt przeznaczy 524 tys. zł na inny cel
12 stycznia 2022 r. | 11:54
2

Urząd Gminy Włodowice poinformował, że w 2022 roku cena za odbiór odpadów nie ulegnie zmianie. To zła wiadomość dla mieszkańców. Przypominam, że przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "TAMAX" Szczepan Cieślak, które zaoferowało 4 570 000 zł. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 5 024 714,40 zł.

Mimo iż w kasie gminy zostało ponad 524 tys. zł, Wójt Adam Szmukier nie zdecydował się na obniżkę opłat za śmieci dla mieszkańców. Pieniądze zostaną przeznaczone na inne cele, być może nawet na sfinansowanie gigantycznego wynagrodzenia Szmukiera, które po podwyżce wynosi 18 080 zł miesięcznie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Nie będzie obniżki za śmieci. Wójt przeznaczy 524 tys. zł na inny cel”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Kiedy waćpan Szanowny wójt weźmie się za drogę z Góry Włodowskiej do Światowitu, jak ma kasę to może by w końcu coś z nią zrobił a nie tylko kasę do kieszeni i w dupie mieć wszystkich i w Rudniki ładować. Jak tak to ma wyglądać to po h.. nam taki wójt!!!!!!!!!

  2. Obserwator pisze:

    Drogi wam się zachciało. Siedzieć w wioskach i nie wyjeżdżać. Jeszcze byście zobaczyli, że w innych gminach włodarze rządzą o niebo lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *