pochmurnie
15°
13°
wtorek
fot. Starostwo Powiatowe w Zawierciu
Nastolatek został członkiem zarządu Powiatu Zawierciańskiego
31 stycznia 2022 r. | 12:31
2

To nie żart. 19-letni Jakub Kosoń został nowym członkiem zarządu Powiatu Zawierciańskiego. - Ze względu na zakaz łączenia funkcji Członka Zarządu Powiatu z funkcją Członka Zarządu spółki prawa handlowego (wynikający z ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne) w dniu 14 stycznia br. pan Piotr Czarnojańczyk złożył do Starosty pisemną rezygnację z pełnienia funkcji Członka Zarządu Powiatu Zawierciańskiego - poinformowała Barbara Laskowska, Przewodnicząca Rady Powiatu.

Jakub Kosoń – do tej pory Młodzieżowy Zastępca Prezydenta Zawiercia - został nieetatowym Członkiem Zarządu Powiatu Zawierciańskiego.

No cóż...

PAWEŁ GĄSIORSKI

 
2 odpowiedzi na “Nastolatek został członkiem zarządu Powiatu Zawierciańskiego”

  1. Max pisze:

    Szkoda, że nie od razu Starostą.

  2. antypisor pisze:

    Ta wyglada Polska pisowska.

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *