zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
ŚLUW
Nabór do Dziennego Domu Seniora+ we Włodowicach
14 grudnia 2022 r. | 11:00
0

Urząd Gminy Włodowice poinformował, że trwa nabór zgłoszeń do Dziennego Domu Seniora+ na terenie gminy Włodowice. Zapraszamy mieszkańców naszej gminy w wieku 60+ do udziału w zajęciach i usługach oferowanych przez Dzienny Dom Senior+. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, do odwołania.

Dzienny Dom Senior+ na terenie gminy Włodowice funkcjonuje w dni robocze, od poniedziałku do piątku, przez 8 godzin dziennie tj. w godzinach od 8.00 do 16.00.

Celem placówki jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca do przebywania osób w wieku powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie Gminy Włodowice, które są nieaktywne zawodowo, samodzielne lub wymagające częściowej opieki w czynnościach dnia codziennego.

Przychodząc do placówki można aktywnie spędzić czas, rozwijać zainteresowania, czy też nabyć nowe umiejętności. Działalność Dziennego Domu Seniora+ ma za zadanie przeciwdziałać izolacji i samotności osób starszych poprzez integrację, dostęp do oferty kulturalnej, artystycznej czy krajoznawczej. Odbywać się będą m.in. zajęcia ruchowe, sportowo-rekreacyjne, edukacyjne i terapeutyczne.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w Dziennym Domu Senior+

W załączeniu do pobrania:
Kwestionariusz zgłoszeniowy, Regulamin rekrutacji, Regulamin Dziennego Domu Senior+ na terenie gminy Włodowice oraz Klauzla informacyjna

Dodatkowe informacji udziela GOPS pod nr tel. 34 315 30 49 lub 579 470 908. /UG/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *