zachmurzenie duże
-4°
-5°
niedziela
Miliony “wirtualnych, kampanijnych środków” dla gminy Włodowice
09 października 2023 r. | 11:55
3

Kancelaria Premiera poinformowała o kolejnym rozstrzygnięciu. Zbiegło to się z kampanią wyborczą, bowiem w ostatnim czasie cztery programy rządowe "nagle" zostały rozstrzygnięte. Tym razem na kwotę blisko 26 mld zł. "Wirtualne pieniądze" mają otrzymać wszystkie gminy. Jak powiedział mi jeden z działaczy Prawa i Sprawiedliwości, po wyborach te pieniądze mogą zostać "zamrożone".

Trzeba mieć nadzieję, że to nie są rozstrzygnięcia na poczet kampanii wyborczej.

Pieniądze w powiecie zawierciańskim otrzymały wszystkie gminy. Gmina Włodowice na przebudowę drogi ul. Ogrodowej, ul Polnej i ul. Kościelnej w Górze Włodowskiej - 6 080 000 zł, na budowę drogi ul. Miodowej oraz przebudowa drogi ul. Skowronkowej we Włodowicach - 1 900 000 zł, a Starostwo Powiatowe w Zawierciu na rozbiórkę istniejącego i budowa nowego wiaduktu nad torami PKP (CMK) w ciągu drogi powiatowej nr 1711 S Włodowice - Rzędkowice - Zdów w miejscowości Wygoda - 24 225 000 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Miliony “wirtualnych, kampanijnych środków” dla gminy Włodowice”

 1. Max pisze:

  A w Rudnikach nic?Tu już wszystko wybudowano?

 2. Wyborca pisze:

  Dla Rudnik zostały obiecanki.
  Trzy razy obiecać (tak przez (trzy kadencje) to jak raz wybudować. HA, HA, HA

 3. maciejq pisze:

  Najważniejsze że 4 bańki na pałac będą, w nosie kanalizacja, fotowoltaika, ekologiczne szamba itd. przecież cofamy się do średniowiecza z królem kaczorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *