zachmurzenie duże
czwartek
Małgorzata Kucharczyk nowym urzędnikiem gminy Włodowice
07 lutego 2020 r. | 12:28
3

Aż pięć osób było chętnych do pracy w Urzędzie Gminy Włodowice na stanowisko Podinspektora ds. Gospodarki Komunalnej w Referacie Gospodarki Komunalnej, Działalności Gospodarczej i Planowania Przestrzennego.

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji, nowym urzędnikiem w gminie została Małgorzata Kucharczyk z Góry Włodowskiej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Małgorzata Kucharczyk nowym urzędnikiem gminy Włodowice”

 1. Miss Polonia pisze:

  A to nie rodzina jakaś sekretarki?
  Rety a ja też chciałabym.

  14
 2. Urzędnik pisze:

  Wszystko zgodnie z hasłem Rodzina na swoim.

  15
 3. KGW pisze:

  Nie mogło być inaczej. Pani Kucharczyk to tzw. przydupas sekretarz Konarskiej. Razem popijają kawkę, robią zakupy we włodowskich sklepach w godzinach pracy. Widzimy to drogie panie. Może wójt udaje że nie widzi ale my mieszkańcy widzimy. Szkoda panie wójcie że wynagrodzenia tych pań i nagrody wysokie są z naszych pieniędzy. Ale cóż któż im zabroni? Ryba zawsze psuje się od głowy. Nieprawda?

  20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *