pochmurnie
15°
13°
wtorek
MWM Brzesko
Wójt chce podwyżki opłat za odbiór śmieci!
07 grudnia 2018 r. | 12:25
21

Wójt Adam Szmukier chce podwyżki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W tej sprawie ogłosił konsultacje społeczne, w których z reguły nikt nie bierze udziału Konsultacje potrwają do 10 grudnia. Sprzeciwcie się podwyżkom za śmieci!

Zarządzeniem Nr 3/2018 z dnia 30 listopada 2018r. Wójt Gminy Włodowice ustalił przeprowadzenie konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Włodowice w sprawie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Czas rozpoczęcia konsultacji ustalono na dzień 3 grudnia 2018r. a zakończenie na dzień 10 grudnia 2018r.

Celem konsultacji jest zapoznanie się z projektem uchwały Rady Gminy Włodowice w sprawie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Projekt uchwały wraz z uzasadnieniem zamieszczone są w pliku na stronie BIP oraz wyłożone do wglądu w Ref. Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (pok. nr 28, II p.).

Uwagi można zgłaszać na piśmie w sekretariacie Urzędu Gminy Włodowice (pok. nr 21, I p.), w Biurze Obsługi Rady Gminy (pok. nr 13, I p.), pocztą elektroniczną na adres: urzad@wlodowice.pl bądź drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Włodowice ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice (decyduje data wpływu do urzędu).
21 odpowiedzi na “Wójt chce podwyżki opłat za odbiór śmieci!”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Po wygranych wyborach to kolega poszalejemy i da popalić mieszkańcom.
  Ugnębi ich finansowo.
  To taka jego wdzięczność za wygraną.

  27
  11
  • wodnik pisze:

   Wójt nie chce podwyżek śmieci, taki tytuł byłby lepszy. To dobry chłop. Nie gadajcie na niego źle.Mamy szczęście, że zgodził się jeszcze porządzić jedną kadencję. Za 5 lat dacie radę. Powodzenia. A prawdopodobny niech nie będzie taki cwaniak. Głupotę napisze i liczy na like. Jak dziecko.

   13
   26
  • Nn pisze:

   Mam wrażenie że ktoś podszył się pod pana SzlęKa …

   3
   4
 2. sąsiadka pisze:

  Co ty piszesz ? Przecież wójt Adam Szmukier był u nas w domu i błagał aby głosować na niego. On nawet chyba płakał i aż Boga przywoływał na świadka

  27
  6
  • Jola pisze:

   Jak ktoś ukrywa się pod nickiem to każdą głupotę może napisać! Może cię jeszcze na rękach nosił i po d… całował….???? Wójt jako osoba publiczna nawet bronić nie ma się jak, bo ode mnie to za takie teksty to “sąsiadko” po gębie byś dostała. Pozdrawiam.

   4
   19
 3. wodnik pisze:

  Wójt by się nigdy tak nie poniżył.

  7
  23
 4. BLAZA pisze:

  Ten kundel to wszystko by zrobił jak tylko wyrknie się na niego. Wójt to burak

  17
  8
  • mati pisze:

   A ty “blaza”to kim jesteś??? Tylko innych potrafisz oceniać.Popatrz na siebie BURAKU a może KUNDLU!!!!Pozdrawiam.

   7
   16
 5. wodnik pisze:

  Starzy politycy w naszej gminie typu Wójt Szmukier, sołtys Łyszczarz, Powązka, sołtyska Janikowska są gotowi do poświęceń. Praca społeczna dla nich jest ważniejsza niż rodzina. Jaki olbrzymi ból serca sprawia im pisane negatywne posty. Dla młodych, dla was liczy się tylko kasa i serfowanie na necie. Uszanujcie ich, gdyż w tym względzie nie dorastacie im do pięt. Natomiast komputerowo oni wam nie dorastają do pięt. Ale prace społeczne to nie praca na klawiaturze. Pozdrawiam.

  6
  22
  • Nn pisze:

   Znowu sarkazm? Jak są tacy społecznicy, to niech kasę z radowania oddadzą dla potrzebujących. Jeden nawet w swoim przedwyborczym “cv” twierdził, że radnym chce zostać nie dla kasy, bo tej ma sporo, ale z potrzeby działalności społecznej…aha, kaktus mi wyrośnie, nie napiszę gdzie, jak choć jedno wynagrodzenie z radowania nie znajdzie się na jego koncie ☺ A społecznik z niego tylko przed wyboraami, bo potem nawet ciężko go na wsi zobaczyć…

   21
   3
 6. wodnik pisze:

  Powązka podłącza się pod Ibka i takie imprezy kręcą w Rzędkowicach, że czasami w Powiecie takich nie ma. Bański i Łyszczarz tak samo nie raz robili zrzuty na rodzime imprezy. A Janikowska i radni z Włodowic tak samo zrzuty robili. Do tego angażowali rodzimych biznesmenów i mieli środki na Dzień Dziecka i inne. A Wójt tak samo. Ile razy był Świętym Mikołajem i prezenty rozdawał. No i co, zatkało cię mój drogi…To są społecznicy.

  8
  20
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Wodniku-Edytko ja ciebie naprawdę kocham.
   Dajesz fajne pomysły.
   Zaraz sprawdzę ile Pomysłowy Szmukier wydał ze swoich pieniędzy prywatnych na cele harytatywne ?
   Sprawdzę też ile Pomysłowy Szmukier np. oddał honorowo krwi ???
   Edytka ty jesteś kochana .

   19
   6
   • wodnik pisze:

    Yessssssstem

    2
    3
   • martin pisze:

    Odpi….ol się od wójta,bo to nie twój kolega a ty nie mieszkasz we Włodowicach! Do kieszeni mu będziesz zaglądał? Popatrz lepiej w lustro!!! Szmukier już trzecią kadencję jest wójtem to kimś jest!A ty co??? Śmieszne są te twoje odwołania i protesty powyborcze w Żarkach!!! Znów czepiasz się Włodowic!!! A “charytatywny” pisze się przez “ch”. A ty ile krwi oddałeś honorowo??? Lepiej więc zajmij się sobą i swoją rodziną a nie pisz głupot! Już ktoś kiedyś ci wygarnął,że masz żółte papiery i niebieską kartę. I po co ci to???????????????

    4
    19
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

     Martin pisz więcej.
     Po twoim tonie wypowiedzi to czuję że chyba ty masz te żółte papiery czy tam niebieskie.
     Straszny nerwus jesteś Martin.
     Martin będę pisał to co będę tylko chciał.
     Martin a Gminy Włodowice będę się czepiał bo mi się tak podoba albo że ty coś zrobisz że mi zabronisz.
     Martin ty nie strasz mnie bo widzę że jesteś agresor ale tylko za klawiaturą.
     Jeśli wójt Szmukier czuje się obrażony to on sam wie jakie są procedury.
     Wójt Szmukier chciał mnie przestraszyć wezwaniem Policji na zebraniu w Hucisku ale w tym starciu przegrał.
     Martin ty nie bądź adwokatem Szmukiera bo to nie twój kolega.
     Martin i nie pisz rzeczy nie sprawdzonych o mojej osobie.
     Martin napij się meliski.

     15
     5
     • martin pisze:

      Po tym wpisie widzę,że idiotą jesteś więc już znikam, bo IDIOTÓW mijam z daleka!

      7
      16
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

      *martin* pamiętaj że i ty możesz zostać IDIOTKĄ ???

      11
      4
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   „wodniku” jak piszesz o tych wszystkich społecznikach i to co oni robią to powiem ci że w te bzdury to może uwierzyć wójt Adam Szmukier bo on taki naprawdę inny jest ???

   11
   6
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Przepraszam za nietakt Pani Edyto ,rozpędziłem się trochę

  8
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *