zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Włodowice i problem z apteką
17 stycznia 2019 r. | 12:09
1

Co zrobić, jak dziecko nagle zachoruje i będzie potrzebować lekarstwa? Tak naprawdę nie macie wyboru, po leki musicie jechać do Zawiercia. No chyba, że dziecko zachoruje od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00. Dlaczego tylko w tym czasie w dni powszednie? Bo tylko w tych dniach i godzinach czynny jest punkt apteczny we Włodowicach. W innych dniach i godzinach musicie szukać pomocy gdzie indziej.

Rady Powiatu Zawierciańskiego zatwierdziła właśnie dyżury aptek w powiecie zawierciańskim w 2019 roku. Poniżej możecie sprawdzić, gdzie możecie uzyskać pomoc w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Jedna odpowiedź do “Włodowice i problem z apteką”

  1. Mieszkanka k pisze:

    Apteka apteką wiadomo trzeba miec lekki zapas lekow ale przychodnia to jest dramat częsty brak pediatry i trzeba jechac do osciennych miejscowosci z dzieckiem lub na poz do Zawiercia tylko po 18 , żyjemy w XXI wieku a tu dalej średniowiecze

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *