intensywne opady deszczu
19°
18°
piątek
We wtorek ślubowanie Wójta i radnych
14 listopada 2018 r. | 11:56
30

We wtorek 20 listopada w sali sesyjnej Urzędu Gminy Włodowice odbędzie się pierwsza sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której nowo wybrani radni oraz nowy Wójt złożą ślubowanie.

Początek sesji o godz. 9:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie i prowadzenie Sesji, do czasu wyboru Przewodniczącego, przez Radnego najstarszego wiekiem będącego na sesji.
2. Stwierdzenie obecności co najmniej połowy ustawowego składu rady.
3. Ślubowanie Radnych.
4. Ślubowanie Wójta Gminy Włodowice.
5. Wybór Przewodniczącego Rady.
6. Zakończenie obrad Sesji.
30 odpowiedzi na “We wtorek ślubowanie Wójta i radnych”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Jeszcze protest wyborczy się szykuje w Gminie Włodowice.

  12
  8
  • Mieszkaniec pisze:

   Proszę rozwinąć myśl…

   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

    Prodzę zobaczyć news z 12 listopada 2018 na http://www.zarki.pl
    Jest tam podany przykład „turystyki wyborczej” jaka wystąpiła na terenie całej gminy.
    Można się tam również zapoznać z protestem wyborczym.

    7
    9
    • Mieszkaniec pisze:

     Ale co to ma do gminy Włodowice ?

     11
     3
    • mieszkanka Rudnik pisze:

     “Turystyka wyborcza” pisze to człowiek ni z Kotowic, ni z Góry Włodowskiej a już na pewno nie z Włodowic. Brawo!!! Znowu wypowiedź godna uwagi.

     13
     7
     • Abc pisze:

      Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze Szlek się podli.

      11
      5
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

      Edit proszę się nie martwić bo Protest Wyborczy złożę na czas ???
      Nie pozdrawiam.

      6
      8
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

      Mieszkanko Rudnik ale najważniejsze jest że nie jestem z Mrzygłodu.
      ????⚱️?

      3
      5
    • arti pisze:

     A Ty Darek to turystyki w te wybory nie robiłeś? Startowałeś na radnego do Żarek a głosowałeś w Górze Włodowskiej to nie jest turystyka wyborcza w Twojm wykonaniu???

     12
     2
     • martin pisze:

      Zachowanie “prawdopodobnego” jest dziwne.Czepia się wszystkich a nie potrafi ogarnąć siebie i swojego obejścia. To taka gra panie Darku??? W Żarkach go nie wybrali ! Ojej jakie niescęście!!! Pan “niescęscie” nawet spoko e maila sobie wymyślił: burmistrz.darek@gmail.com a tu kiszka!!! Ludzie !!!! I ten gościu nazywa siebie “człowiekiem renesansu”!!!!!! WSTYD na całe województwo.

      11
      1
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

      Edyta ale ty nie byłaś w Komisji Wyborczej w Górze Włodowskiej to skąd możesz wiedzieć co ja robiłem w lokalu wyborczym.
      Zmień Edyta informatora bo jesteś zupełnie nie w temacie.

      2
      9
     • martin pisze:

      Odpowiem panu Dariuszowi, bo zdaje się, ze z pamięcią coś nie tak. Pod artykułem Pana G.” Juź w niedzielę wybierzemy Wójta” z dnia 2 .11 .2018 r. napisał pan cytuję : “Idę oddać głos na p. D. W. w lokalu wyborczym w Górze Włodowskiej “. To jak z panem jest??? Pan nie wie, gdzie głosował, czy głosował pan w kilku miejscach, czy robi pan zamieszanie, czy leki nie działają????? Panie odczep się pan od ludzi ,bo zaczynasz pan obrażać już prawie wszystkich !!!!WSTYD !!!!

      12
      2
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

    Nie trzeba myśleć a trzeba działać .
    Wójt myślał 8 lat i nic nie wymyślał dla Gminy Włodowice .

    6
    10
 2. szok pisze:

  Wyrzucie tego Łyszczarza bo aż patrzeć na niego nie można swinia jedna

  9
  6
  • Abc pisze:

   Lyszczarza, papajke, ibka
   Kogo nie?????

   9
   6
  • Góra Włodowska pisze:

   Łyszczarza na szczęście już nie ma. Ludzie poszli po rozum do głowy i go nie wybrali. Jeszcze tylko żeby przestał być sołtysem. Dziwię się że tak długo był radnym, nic dla wsi nie robił o nic się nie stara i nic nie wie. Oprócz tego z kim i gdzie flaszkę wypić. Nawet nie wiedzial na co i kiedy głosował na sesjach rady gminy.

   5
   6
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

    Jeszcze zdążyli na odchodne GAZOCIĄG za bezcen sprzedać a wcześniej studnię głębinową sprzedali i teraz odkupują wodę od Zawiercia.

    6
    12
 3. Góra Włodowska pisze:

  Łyszczarza na szczęście już nie ma. Ludzie poszli po rozum do głowy i go nie wybrali. Jeszcze tylko żeby przestał być sołtysem. Dziwię się że tak długo był radnym, nic dla wsi nie robił o nic się nie stara i nic nie wie. Oprócz tego z kim i gdzie flaszkę wypić. Nawet nie wiedzial na co i kiedy głosował na sesjach rady gminy.

  7
  8
 4. Mieszkanka Góry Włodowskiej pisze:

  Wójt zaciera ręce bo znów dostał się do koryta. Zobaczymy czy w końcu zainteresuje się tym że na Żareckiej nie ma chodników i że dzieci wracające ze szkoły narażone są na niebezpieczeństwo przy tak ruchliwej drodze zwłaszcza o tej porze roku gdzie dni są coraz krótsze. Panie Wójcie w Rudnikach zrobił Pan wszystko może pora zając się chodnikiem na Żareckiej A nie zbędnym rynkiem. Mieszkanka Góry którą nie ma jak z dziećmi wyjść na spokojny spacer i martwi się za każdym razem czy z przystanku dojdą bezpiecznie do domu.

  4
  4
  • Jola pisze:

   Dostaje Pani 500 plus na dzieci? ? ? To proszę się nimi zajmować. Może kupi pani auto, rower, sanki. Mam prawie 55 i wychowalam też dzieci, bo chciałam ,nikogo o nic nie prosilam a teraz mam w tyłek bo za to 500 płace podwyżkami na każdym artykule. Rodzic ma dzieci to za nie odpowiada.

   12
   3
   • Martini pisze:

    Czytając ten komentarz normalnie ciśnienie mi się podniosło, może i dobrze bo dzień senny, ale do rzeczy.
    Otóż pani Jolu, wójt został wybrany na to stanowisko, które wymaga działania a nie tylko pobierania pensji (nie małej, obawiam się że nawet pani tyle nie zarabia na kwartał)notabene z NASZYCH podatków i należy się aby dbał. o nasze bezpieczeństwo na drogach. A jeśli chodzi o 500 +, którego pani nie dostawała, to może zechciałaby pani wrócić do czasów gdzie nasze babcie nie miały bieżącej wody w kranie, prądu, kibelka a wychowywały i z 5 dzieci bez tak oczywistych na dzień dzisiejszy standardów? To że wszystko drożeje to nie tylko zasługa tego dodatku, ale to temat na dłuższą dyskusję. Suma sumarum- wójt obiecał że nas nie zawiedzie, a tymczasem już pani sugeruje że mamy liczyć sami na siebie…jak zwykle.

 5. Jola pisze:

  Dodam jeszcze! Ma pani w Gorze Wlodowskiej Szleka to niech pisze protest o te chodniki. On jest od wszysrkiego i czasu ma wiele !

  7
  6
 6. Łukasz Maciążek pisze:

  A czy ten prawdopodobnie szlek pochwalił się że ma żółte papiery i niebieską karte? Sluchajcie idioty dalej.

  12
  4
 7. Jola pisze:

  Wszyscy to wiedzą. Tylko właśnie dlatego jeszcze nie dostał po pysku. Dlatego pewnie zatrudnienia go pan redaktorzyna bo zawsze trafia swój na swego.

  7
  3
 8. Myszka Miki pisze:

  Prawdopodobnie szlek szczeka a wiatr niesie,niesie,niesie. .. Niestety! ! !

  6
  3
 9. Myszka Miki pisze:

  Skończyłam dzisiaj 90 lat!!! Myszka Miki!!!!

  5
  3
 10. Jola pisze:

  Wszystkiego najlepszego Myszko!!!!!!!!!!

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *