zachmurzenie duże
niedziela
Ponad 91 tys. zł na nagrody!
10 marca 2023 r. | 12:24
2

Wójt Adam Szmukier w 2022 roku sowicie nagrodził swoich urzędników. W 2022 roku pracownicy Urzędu Gminy Włodowice otrzymali nagrody w łącznej wysokości 91.719,20 zł. Teraz jako Burmistrz i pracownicy Urzędu Miasta zapewne otrzymają wyższe środki.

Nagrody w następującej wysokości netto otrzymali:
- Sekretarz Miasta i Gminy Włodowice P. Małgorzata Konarska – 3.186,15 złotych,
- Skarbnik Miasta i Gminy Włodowice P. Joanna Goj – 3.186,15 złotych,
- Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego P. Dorota Nowicka - 2.553,10 złotych,
- Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Działalności Gospodarczej i Planowania Przestrzennego P. Danuta Bacior – 2.158,94 złotych,
- Podinspektor ds. gospodarki komunalnej P. Sławomir Jędruszek – 1.691,35 złotych

Nagrody zostały przyznane na podstawie Regulaminu Wynagradzania Pracowników Urzędu Gminy Włodowice za wiedzę zawodową, podnoszenie kwalifikacji, charakter pracy, jej złożoność, osiągane wyniki, przejawianie inicjatywy w pracy, pozytywną okresową ocenę pracownika, umiejętność samodzielnego rozwiązywania spraw, przestrzeganie porządku i dyscypliny pracy, wypełnianie zadań zleconych przez przełożonego przekraczających zakres czynności na danym stanowisku.

Łączna wysokość wszystkich wypłaconych nagród w 2022 roku wyniosła 91.719,20 złotych brutto.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Ponad 91 tys. zł na nagrody!”

 1. Xxxx pisze:

  Uważam że to dużo za mało.

  12
  2
 2. marcinpardela@gmail.com pisze:

  O widzę nowy program ” Kasa dla swoich ludzi”

  7
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *