słabe opady deszczu
13°
13°
sobota
Policjanci z Zawiercia szukają złodzieja – wideo!
18 grudnia 2018 r. | 12:57
1

Policjanci z Zawiercia poszukują mężczyzny podejrzanego o kradzież roweru. Do przestępstwa doszło wieczorem przy placówce banku na ul. Bohaterów Westerplatte. Złodzieja zarejestrowała kamera.

Niestety, zła jakość nagrania utrudnia jego identyfikację. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Kradzież roweru

Poszukujemy sprawcy kradzież roweru. Do przestępstwa doszło wieczorem przy placówce banku na ul. Bohaterów Westerplatte w Zawierciu. Złodzieja zarejestrowała kamera. Niestety, zła jakość nagrania utrudnia jego identyfikację. Poszukiwany mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę z białym poprzecznym paskiem na plecach i klatce piersiowej. Podobne paski były również naszyte wzdłuż rękawów. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

Gepostet von Policja Zawiercie am Sonntag, 16. Dezember 2018

 
Jedna odpowiedź do “Policjanci z Zawiercia szukają złodzieja – wideo!”

  1. Roman pisze:

    A też można opublikować tego złodzieja co ukradł altankę z Rzędkowic i znaleziono ją w Morsku i czy mają już tego złodzieja ?Altanka była dobrem wspólnym mieszkańców sołectwa Rzędkowic

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *